Forum Gry Hobby Sprzęt Rozmawiamy Archiwum Regulamin

gameplay.pl Klęska urodzaju - trzy superbohaterskie kolekcje komiksowe naraz

06.01.2017 00:42
Czarny  Wilk
1
Czarny Wilk
80
Bo jestem czarny

GRYOnline.plTeam

A ja już mam dość tych kolekcji - z WKKM się wypisałem po pierwszej sześćdziesiątce, pozostałych nie będę ruszać, chyba że trafi się pojedyncza, naprawdę atrakcyjna historia. Pierwsza kolekcja świetnie spełniła swoje zadanie otwierając rynek i pokazując jego prawdziwy potencjał, ale teraz mamy za dużo świetnych alternatyw, żeby w ciemno co miesiąc wydawać te 80 zł/kolekcja na komiksy, których poziom jest mocno nierówny. Wolę kupować wybrane serie Marvel Now czy od czasu do czasu dorzucić coś od Muchy. Cenowo wychodzi mniej więcej to samo, a mam pewność, że jakość tego co kupuję będzie przynajmniej dobra.

Ale żeby nie było że hejce tylko - jeśli nowa kolekcja będzie się trzymać rozpiski z wersji anglojęzycznych, to szykuje się kilka naprawdę porządnych premier na naszym rynku.

06.01.2017 01:41
SULIK
2
odpowiedz
1 odpowiedź
SULIK
198
olewam zasady

Jakoś te kolekcje zupełnie mi nie siedzą, już wolę zamówić sobie zeszyt z konkretną historia lub wydanie zbiorcze z perypetiami ulubionego bohatera.

Jak ktoś nie zna, to polecam Atom Comics - ludzie z Krakowa założyli sobie firmę w której, sprowadzają zeszyty ze stanów w taki sposób, ze są u nas w dniu Amerykańskiej premiery (wszystkie zeszyty z tego co wiem, są zapakowane w woreczek (czy jak się to tam nazywa) ochronny, większe wydana nie).

W ofercie mają wersje oryginalne oraz tłumaczenia (jeżeli takie się pojawiły).

Jedyny problem dla mnie jest taki, że nie mają systemu polecania, np. zakupiłeś komiks "Rumble" i nie m info co byłoby w podobnym klimacie (przynajmniej bezpośrednio na stronie tego nie ma, ale jest na stronie opcja kontaktu oraz możliwości polecenia czegoś w klimacie który lubimy - nie wiem jak to działa, ale widziałem że jest).

Sam u nich zamówiłem kilka wydań zbiorczych i jestem mega zadowolony

06.01.2017 12:43
Czarny  Wilk
2.1
Czarny Wilk
80
Bo jestem czarny

GRYOnline.plTeam

Atom Comics zawsze chętnie polecam, jestem stałym klientem od lat. Ceny nie zawsze mają najniższe, zwłaszcza wydania PL można kupić taniej, ale poziom obsługi klienta jest tak bardzo dobry, że wolę dorzucić im te kilka złotych na większe zamówienie i mieć stuprocentową pewność, że w razie jakiegokolwiek problemu potraktują mnie jak króla. W przeciwieństwie do ich bezpośredniej konkurencji na M, o której już słyszałem milion razy, że obsługa klienta to jest jakiś dramat.

06.01.2017 14:08
tomaszhongi
3
odpowiedz
tomaszhongi
11
Legionista

Ja niestety muszę odpuścić nową kolekcje. Choć kusząca to dwie na karku i kolekcja książek Pratchetta to 2 stówy miesięcznie. A gdzie książki?

Moim zdaniem ta kolekcja będzie małym niewypałem. Zły czas Egmont, Mucha dwie konkurencyjne kolekcje i wielu innych. Mogli troszkę zaczekać ją w przyszłym roku jak skończy się WKKM. Wtedy ludzie przeszli by z jednej na drugą. Ja bym tak na pewno zrobił. A tak, to lipa.

gameplay.pl Klęska urodzaju - trzy superbohaterskie kolekcje komiksowe naraz