Forum Gry Hobby Sprzęt Rozmawiamy Archiwum Regulamin

gameplay.pl Niezwykła broń #4 niewidzialny kamuflaż z Crysis’a

30.11.2015 12:35
n0rbji
1
n0rbji
81
Siedzący Byk

Ciekawy materiał, który rzucił mi inne światło na tego typu kamuflaże. Aktualnie gram w pierwszego Crysisa i spodobała mi się zabawa w "predatora". Jeżeli w rzczywistości prowadzą nad tym badania i jest to prawda z tym kamuflażem to będzie to ogromna przewaga nad wrogiem zwłaszcza w walce z islamskimi terrorystami. Z drugiej strony jeśli to wpadnie w ręce muzułmanów - będzie jeszcze gorzej niż jest. Jeszcze z innej beczki - jakby zwykły złodziejaszek miał taki kamuflaż wpadłby do banku, wziął pieniądze i tyle by go (nie)widzieli :)

30.11.2015 12:42
2
odpowiedz
zanonimizowany166638
152
Legend

Tak, jak świetnie czyta się artykuły z tego cyklu, tak błąd w tytule razi niemiłosiernie. Co ludzi napadło z tymi apostrofami?

01.12.2015 00:36
😊
3
odpowiedz
divton
24
Chorąży

Na filmiku z Iraku po prostu widać działanie silnej kompresji wideo. Kiedy żołnierz szybko poruszał się ilość informacji do opisu sceny była za mała żeby wyraźnie pokazać postać. Dopiero gdy zwolnił dane z kolejnych klatek pozwoliły go pokazać. To samo widać z drugim żołnierzem wysiadającym z Hammera. Na początku jest w miarę wyraźny a jak zaczyna biegnąć zanika. Po za tym dali by taką technologie czołgiście? :)

gameplay.pl Niezwykła broń #4 niewidzialny kamuflaż z Crysis’a