Forum Gry Hobby Sprzęt Rozmawiamy Archiwum Regulamin

gameplay.pl Rok z Destiny, co usunięto z gry, co będzie w The Taken King

08.07.2015 14:56
Cziczaki
1
Cziczaki
160
Renifer

"Tajemnicza Ancient Camera - jaka miała być jej rola?"
No jak to jaka, mamy 2015 rok, każde dziecko chce robić sobie selfiki, nawet w grach.

08.07.2015 15:26
2
odpowiedz
ww1990ww
88
Konsul

Czekaj czekaj to w Destiny jest coś takiego jak fabuła?

08.07.2015 17:06
DM
3
odpowiedz
DM
188
AFO Neptune

GRYOnline.plTeam

Fabuła była - ponoć ze sporym rozmachem, pełna dialogów i cutscenek.

Na 7 miesięcy przed premierą gry - całość poszatkowano, przerywniki ograniczono tylko do animacji lądowania na nowej planecie, różne detale i szczegółowe opisy świata i mitologii zawarto w krótkich notkach na kartach, których nawet nie ma w grze, skrawki narracji łączące nowe misje fabularne umieszczono w tekście do czytania dla Petera Dinklage.

08.07.2015 20:02
4
odpowiedz
ww1990ww
88
Konsul
Image

Czyli to co satyrycznie pokazał AngryJoe w swojej recenzji Destiny jest nieupewnionej prawdą?

Z innej beczki te dywagacje na temat czy Travelr jest tak naprawdę dobry czy też nie są dosyć ciekawe i koncept "Travelr nie jest aż taki dobry" zostanie wykorzystany ale raczej na modle jak został przedstawiony ten pan.

Czytaj ludzkość mam głęboka w d***e. Oni nam służą jedynie do zniszczenia Darkness a ile ich zginie po drodze to nas G obchodzi. A jeżeli się nie uda? Meh znajdziemy kolejnych leszczy do tej roboty.

08.07.2015 21:28
DM
5
odpowiedz
DM
188
AFO Neptune

GRYOnline.plTeam

Tak naprawdę nie ma to większego znaczenia, bo nikt raczej nie gra w Destiny dla fabuły, a dla nieporównywalnej frajdy z mistrzowsko zrobionego strzelania i dla kolekcjonowania egzotyków...

09.07.2015 10:53
6
odpowiedz
mikute
35
Chorąży

Według mnie, motyw ze złym Traveller'em byłby świetnym wywróceniem znanego graczom świata do góry nogami. Zgadzam się jednak z opinią, że ludzie grają w Destiny raczej dla loot'u niż dla fabuły ale może właśnie dlatego, że jej praktycznie nie ma? Jak dla mnie świetnym rozwiązaniem byłoby zrobienie fabuły tak, jak to zrobił Treyarch w trybie zombie z Call of Duty. Tam fabuły też rzekomo nie było, jednak poukrywane na mapach rzeczy oraz niektóre dialogi postaci prowadził do wysnuwania najróżniejszych teorii odnośnie fabuły jaka za tym wszystkim się kryje. W końcu w Black Opsie 2 twórcy odkryli jako tako karty i większość rzeczy stała się jasna. Taki sposób zaangażował by wszystkich graczy - tych leniwych i bardziej ambitnych - do szukania kolejnych informacji o świecie, który eksplorują. Dlaczego ludzkość niemal wyginęła? Skąd się wziął Traveller? Czy faktycznie jest dobry? Moim zdaniem to by był strzał w dziesiątkę, ponieważ twórcy nic by nie powiedzieli, a gracze mieliby ciężki orzech do zgryzienia.

gameplay.pl Rok z Destiny, co usunięto z gry, co będzie w The Taken King