Forum Gry Hobby Sprzęt Rozmawiamy Archiwum Regulamin

gameplay.pl Deus Ex Mankind Divided – oczekiwania i obawy

20.04.2015 16:53
1
Felion303
16
Centurion

Bardzo dobry tekst, pokrywa się z moimi odzczuciami wobec nowego Deus Ex'a. Duży plus za wstawienie piosenki Gavina!

20.04.2015 19:39
2
odpowiedz
zanonimizowany812566
62
Generał

Bunt Ludzkości przeszedłem 4 razy i na pewno skończę jeszcze nie raz. Kiedy tylko będzie można kupię pre-order Mankind Devided na PS4. Czekam!

20.04.2015 20:36
3
odpowiedz
humaner
18
Chorąży

Przyznam się, że tak jak wszyscy jaram się nową odsłoną :p. Zwiastun jak dla mnie jest bardzo dobry (tak samo jak przy poprzedniej części), tekst również niczego sobie ;). Ale szczerze powiedziawszy trochę się nie zgadzam odnośnie zabijania (chociaż wiem, że wiele osób to pewnie zbulwersuje :p)... Grało mi się super "po cichu", ale uważam że sposób siłowy był trochę nieco pokrzywdzony w poprzedniej części. Za normalne zabójstwo dostawało się mniej expa (20 za kill, 10 za headshot), niż w przypadku cichego podejścia (50pkt.). A na najwyższym poziomie trudności czasami było o wiele łatwiej podejść do sprawy po cichu, niż robić wielką strzelaninę, bo z reguły ta się kończyła zgonem po 2 trafieniach. Także jak ktoś chciał mieć więcej Praxisów to gra wymuszała na nim inne podejście. Znowu kwestia samych ulepszeń. Typowo ofensywnych było niewiele (Typhoon - który zabijał Barreta na 2 strzały , o którym wspominał autor :p; Reflex Booster i jeszcze przebijanie ścian), także nie dawały wielkiego pola do popisu. Z kolei do cichego podejścia mieliśmy maskowanie, cały zestaw hackowania do cichszego obchodzenia lokacji, nogi i inne. Myślę, że fajnie byłoby chociaż na chwilę wejść w takiego Jensena jak na zwiastunie. Tym bardziej, że co nam dawała np. misja z ratowaniem Malik w podejściu siłowym... Schowasz się i będziesz strzelał bo ulepszenia wiele tutaj nie pomagały... Odczepiane ostrza, impuls elektromagnetyczny, czy nawet ten falcon punch daje dużo więcej możliwości

23.04.2015 21:06
4
odpowiedz
z0ltar
39
Pretorianin

"Swoją drogą: ktoś jeszcze chciałby, aby prequele zwieńczone zostały next-genowym rebootem Deus Ex?" Rebootem? Never! Co najwyżej remake. Ideału się nie poprawia. AI należałoby poprawić, dać współczesną grafikę i tyle wystarczy.

Ten efekciarski zwiastun nowej części trochę przeraża. Zwłaszcza "Falcon punch z teleportem i ciekły maximum armor z efektem przypominającym T-1000".

gameplay.pl Deus Ex Mankind Divided – oczekiwania i obawy