Forum Gry Hobby Sprzęt Rozmawiamy Archiwum Regulamin

Forum: Problem z bezpłatnymi dodatkami w Driveclub

04.01.2015 12:34
1
damiannasic
10
Legionista

Problem z bezpłatnymi dodatkami w Driveclub

Witam serdecznie,

zwracam się z prośbą, ponieważ natrafiłem na problem z którym nie mogę sobie samodzielnie poradzić. Jestem posiadaczem gry Driveclub na PS4 i postanowiłem pobrać bezpłatne dodatki do gry, dostępne na PS Store. Chcąc przyspieszyć całą procedurę, dodałem wszystkie add-ony z poziomu komputera do swojego konta, po czym z poziomu konsoli chciałem je tylko zainstalować. Niestety, tutaj pojawia się problem, a jest on następujący: z poziomu konsoli (dashboardu) z zakładce biblioteka wszystkie dodatki widnieją już jako zainstalowane, ale po uruchomieniu gry nie jest możliwe uruchomienie jakiejkolwiek zakładki z dodatkami, ponieważ nie są one zainstalowane. (co proszę?) Oczywiście w momencie wyboru opcji zakup dodatek w PS STORE jestem odsyłany do sklepu, ale tam znowu jest napisane, że wszystkie dodatki są zakupione. Próbowałem odinstalować grę i zainstalować na nowo, ale nie dało to żadnego rezultatu. Nadal dodatki, które z poziomu gry nie są pobrane i zainstalowane są zainstalowane z poziomu konsoli i kupione z poziomu sklepu. Bardzo proszę o pomoc w celu rozwiązania tego problemu.

Ps. Chciałbym jeszcze dodać, że z poziomu komputera nie działa mi opcja "Pobierz na swoje PS4" w przypadku jakiejkolwiek aplikacji.

04.01.2015 12:42
DM
2
odpowiedz
DM
161
AFO Neptune

GRYOnline.plTeam

O,jakich dodatkach mówisz? Darmowych jest tylko kilka aut i w ostatnim patchu doszły chyba 2 serie wyścigów tylko

04.01.2015 13:34
3
odpowiedz
PePe PL
119
Konsul

Chodzi mu o Ignition Pack i Photo finish pack. Ale wydaje mi się że dodatki jako takie są częścią patcha, a ściągać osobno trzeba tylko auta czy malowania. Tak czy siak nie miałem takiego problemu. Najlepiej zgłosić to Sony. Jedyne rozwiązanie jakie widzę to reset konsoli do ustawień fabrycznych.

04.01.2015 19:51
4
odpowiedz
damiannasic
10
Legionista

Temat do zamknięcia. Wszystko samoczynnie zaczęło działać jak należy.

04.01.2015 21:38
Psycho16
5
odpowiedz
Psycho16
127
Redhead Lover And User

To jest pewnie ten "bug" a raczej mozliwosc grania w gre ktora patchuje sie w tle :). Np sciagajac injustice zauwazylem ze w informacjach jest napisane , ze gra zostala sciagnieta, natomiasy po odpalebiu okazalo sie ze brakuje singlea , ktory byl w tle docoagany, sorki za blesy komorka ;(

Forum: Problem z bezpłatnymi dodatkami w Driveclub