Forum Gry Hobby Sprzęt Rozmawiamy Archiwum Regulamin

gameplay.pl Wybuchowa restauracja Punchinello, czyli o szeroko rozumianej filmowości

03.10.2014 10:25
1
itakumre
10
Legionista

O rany. Max Payne (a mówimy tutaj oczywiście o "jedynce") jest produkcją fińskiego studia Remedy !! Rockstar zrobił wyłącznie "trójkę", wcześniej też wydał część drugą, którą również stworzyli Finowie.

03.10.2014 10:35
Irek22
📄
2
odpowiedz
Irek22
125
Legend

Jak wyżej.
Takie błędy można popełniać w komentarzach (choć raczej należałoby to przypisywać gimbusom, które swoją przygodę z grami dopiero zaczynają). Jednak, gdy już się zabiera za pisanie artykułu na dany temat i dotyczący jednej, konkretnej gry, TRZEBA rzetelnie się przygotować oraz - choćby nawet w rzeczywistości było inaczej - sprawiać wrażenie, że na danej produkcji zjadło się zęby i wie się na jej temat absolutnie wszystko. W przeciwnym razem już po tych kilku zdaniach cały tekst i jego autora zaczyna się traktować z - eufemistycznie rzecz ujmując z przymrużeniem oka, choćby nie wiem, jak słuszny był w pozostałej części i treści.

03.10.2014 16:21
Brucevsky
3
odpowiedz
Brucevsky
132
Playing with writing

gameplay.pl

Panowie, spokojnie, to nie błąd merytoryczny, a zwykła "literówka". Myślałem o Remedy, wpisałem nie wiedzieć czemu Rockstar. Przyznaję się do pomyłki, choć obiecuję, że była nieumyślna.

gameplay.pl Wybuchowa restauracja Punchinello, czyli o szeroko rozumianej filmowości