Forum Gry Hobby Sprzęt Rozmawiamy Archiwum Regulamin

gameplay.pl W obronie Spring Breakers

18.04.2014 22:10
1
StoneSour22
24
Centurion

hehe to wisisz mi te zmarnowane 1,5 godz czasu :P chociaż oglądałem go dawno już po premierze dałem mu szanse i się zawiodłem wynudziłem się jak cholera i owszem starałem się szukać jakiejś interpretacji ale kurde ten film nie zachęcał mnie do tego jedynie Franco fajnie zagrał a laski to dno disneyowskie selena gomez również ani nie zachęcały do wypowiedzenia Wow ale laska ani nie zaskakiwały aktorstwem film jest nudny i smutny taka moja opinia

18.04.2014 22:19
marcus alex fenix
2
odpowiedz
marcus alex fenix
80
Marcus

Ej ej, skoro obejrzałeś kiedyś, to nie za sprawą mojej rekomendacji. Nie mogę Ci oddać tych dziewięćdziesięciu minut. :D Co do gry aktorskiej - Gomez z całej czwórki wypadła chyba najsłabiej, ale jej występ wciąż można zaliczyć do udanych.

20.04.2014 01:01
Czarny  Wilk
3
odpowiedz
Czarny Wilk
81
Bo jestem czarny

GRYOnline.plTeam

Też niedawno obejrzałem i wymęczyłem się strasznie - teledyskowy montaż po 10 minutach zaczynał nużyć, fabuła po zlepieniu jej z tych dziwnie pociętych strzępów okazała się zwyczajnie głupia (zwłaszcza finał), wszystkie postacie bez wyjątku były głupie i asympatyczne (tak, Allen nad którym się wszyscy zachwycają również mi nie przypadł do gustu), a "głębia" ukazywana przez powtarzanie po 4 razy tych samych zdań wydawała mi się takim krzykiem "patrzcie, zrobiłem TAKI głęboki film, on ma drugie dno, no, patrzcie, teraz, musicie się zastanowić nad tą sceną, ona ma DODATKOWY SENS!".

20.04.2014 18:57
marcus alex fenix
4
odpowiedz
marcus alex fenix
80
Marcus

Mnie montaż nie znużył, ale powtarzanie tych samych fraz także wydało mi się dość dziwne. Mimo wszystko kiedyś obejrzę ten film po raz kolejny, bo mnie wręcz zauroczył.

24.04.2014 00:03
5
odpowiedz
Piotrus1016
5
Junior

Oglądałem to swego czasu z podobnym nastawieniem...niska ocena na FW mnóstwo nieprzychylnych komentarzy i jeden jedyny + jakim jest znak jakości FilmWeb (FilmWeb poleca). Późna noc, żadnych przeszkadzających bodźców i dosłownie zatopiłem się w tym barwnym cudzie... Z totalnym zachwytem rozkoszowałem się przez cały film i mimo, iż gomez rażąco słabo grała to nie umniejsza całokształtowi. Oceniłem go na 8/10 i z pewnością d niego jeszcze wrócę.

gameplay.pl W obronie Spring Breakers