Forum Gry Hobby Sprzęt Rozmawiamy Archiwum Regulamin

gameplay.pl Breaking News - media z rynsztoka

20.04.2013 17:45
Seraf.
1
Seraf.
33
Pretorianin

Przyznałes, że tabloidy to łatwy chłopiec do bicia po czym sam go bijesz
Jak zwykle twoja logika jest dla mnie nie do ogarnięcia ;). Nie wiem czy ty spodziewasz się, że tabloidy nagle staną się poważna prasą opinotworcza? Nie od tego są. Od tego są tygodniki opinii, które nadal tworzą dobre artykuły. A chwytliwe tytuły to codzienność internetu.. W końcu liczy się kliknięcie. Co w tym dziwnego? Sam tworzysz teksty dla zysku. Nawet nie chce ci się ich raz przeczytać, by wyłapać błędy. I ktoś, kto tak słabe teksty pisze, narzeka na dziennikarstwo? To naprawdę słabe.

20.04.2013 18:00
berial6
2
odpowiedz
berial6
125
Ashen One

Też narzekam na nadprodukcję cele-brytów i dziennikarzy, bo aż ich się na ulicach roi.
Floyd, jedziesz równo po SZOKUJĄCYCH, GŁUPICH nagłówkach (sam takie piszesz) tak jak po dziennikarzach, do którego to grona sam należysz. Ale ty i tak jesteś ponad to (w tytule umiesz: zmieścić błąd, zadać pytanie i sam sobie na nie odpowiedzieć) i nagłowki typu "W hollywood nie ma dobrych reżyserów" omijasz szerokim łukiem.

20.04.2013 21:01
Floyd_Karol
3
odpowiedz
Floyd_Karol
4
Legionista

@Seraf - czytam swoje teksty kilkukrotnie, jednak zdarzyło mi się kilka razy przemycić w nich literówkę, cóż nie jestem idealny, robię błędy, ale staram się jak najmocniej aby było ich mało ;)
@berial6 - dziennikarz dziennikarzowi nierówny, jak w każdym zawodzie są dobrzy i Ci, którzy powinni zająć się czymś innym, albo starannie popracować nad sobą. No i nie wiedzę nic złego w zadawaniu pytania, na które sam później udzielam odpowiedzi - tak po prostu się robi w tekstach publicystycznych ;)

20.04.2013 21:23
raziel88ck
4
odpowiedz
raziel88ck
160
Reaver is the Key!

Breaking News należy do bartha89. Tak w gwoli ścisłości.

21.04.2013 14:28
berial6
5
odpowiedz
berial6
125
Ashen One

Ale ty zadajesz i odpowiadasz na pytanie w samym tytule, co sprawia wrażenie, ze chcesz powiedzieć 'wiem lepiej'. Dodatkowo, jakoś nie wierzę, że po przeczytaniu tekstu kilkukrotnie (czyt. więcej niż 2 czy 3 razy) nie wyłapujesz TYLU literówek i błędów. Dodatkowo, nie zauważyłem żadnego sensownego związku między tekstem, a tytułem.

21.04.2013 16:38
Floyd_Karol
6
odpowiedz
Floyd_Karol
4
Legionista

Możesz mi podać przykład kiedy zadałem pytanie i odpowiedziałem na nie w tytule. Chodzi mi tylko o przykład choć nadal nie widzę w tym nic złego.
A na dodatek piszesz o TYLU literówkach, w moich tekstach jest jedna, góra dwie.
Przykro mi, że dostrzegłeś związku między tytułem a treścią, jednak to już nie moja wina, może powinieneś jeszcze raz go przeczytać? ;)

21.04.2013 20:01
berial6
7
odpowiedz
berial6
125
Ashen One

Ale ja mówię, że NIE dostrzegłem. I nie napisałem "tylu literówek" a "tylu literówek i błędów".
A tytuł tekstu to w połowie Breaking News, czyli najważniejsze, poważne wydarzenia. A piszesz potem o tableidowych głupotach.
"Największy konsolowy sukces? PS2"- pytanie i odpowiedź. Ale ty wiedziałeś lepiej, że mogłem podać ten przykład. Inaczej być mnie zapytał.
Dodatkowo, można to tak ująć, chwalisz się, ze w twoim tekście jest jedna czy dwie literówki. Ja, gdybym pisał teksty, nie ma co, dla poważnego blogu (czy tam portalu) to wstydziłbym się gdyby znaleziono w moich tekstach CHOĆ JEDEN błąd.

gameplay.pl Breaking News - media z rynsztoka