Forum Gry Hobby Sprzęt Rozmawiamy Archiwum Regulamin

gameplay.pl Niezbyt dobre, choć polskie - Sniper Ghost Warrior

24.02.2013 23:55
FireStorm95
1
FireStorm95
13
Legionista

Standardowo świetna RECENZJA (dla niektórych osób warto podkreślić to słowo). Bardzo podoba mi się duża ilość barwnych porównań. Szczególnie spodobało mi się to "Summa summarum wszystkie elementy związane ze scenariuszem są jak dobry opatrunek – jałowe. ". Mistrzostwo :).
Jesteś zdecydowanie jednym z najlepszych, o ile nie najlepszym, autorem na gameplayu. Teksty zawsze są długie i wyczerpujące, do tego za każdym razem dokładnie zgłębiasz temat (tutaj np. ukazane przez wspomnienie o Sniper: Sztuka zwyciężania), a do tego zrezygnowałeś z systemu ocen. Oby tak dalej!
Co do samego Snipera - spodziewałem się jednak trochę lepszego tytułu, zwłaszcza po, wspomnianej w recenzji, dobrej sprzedaży. Szkoda, liczyłem na więcej. Jednak tak czy siak - kiedyś mam zamiar zagrać. W końcu znajdę Snipera w koszu za 10zł i wtedy nie będę zbytnio żałował - warto zobaczyć pierwsze kroki CI na drodze do jakości.

25.02.2013 10:18
phase83
2
odpowiedz
phase83
59
Pretorianin

Potwierdzam! Świetny wpis, który mimo rozmiaru (dla niektórych to problem) super się czyta. W S:GW nie grałem i jakoś szczególnie za snajpieniem nie przepadam. Dlatego nie zgadzam się z pierwszym zdaniem recki. Chyba, że są to dedykowane snajperom misje jak w przypadku Czarnobyla w pierwszym MW.

Najlepsze chwile z karabinem snajperskim w reku spędziłem grając w Sniper elite. Tam był klimat jak trzeba, ale najlepiej było unikać biegania z "pepeszą", bo gra strasznie na tym traciła. Zranienie wrażego żołnierza, w celu ściągnięcia jego kompanów w pułapkę, dawało dużo frajdy. Zawsze też pamiętano o ewakuacji (o ile dobrze pamiętam). Pamiętano też o takich ficzerach jak puls, odległość, wiatr. Nic tylko grać. Drugą część sobie odpuściłem.

25.02.2013 10:57
3
odpowiedz
zanonimizowany579358
105
Senator

Grę mam z CDA już jest na dysku, ale pogram w nią na wakacje, klimacik będzie lepszy ;P

25.02.2013 18:35
guy_fawkes
👍
4
odpowiedz
guy_fawkes
24
Pretorianin

@ FireStorm95, phase83: Dziękuję za miłe słowa. Bardzo się cieszę, że ktoś docenia, ile pracy wkładam w każdy tekst, by przedstawić daną grę możliwie najrzetelniej. :)

@ FireStorm95: Już teraz można go kupić za niewiele więcej. ;)

@ phase93: Kwestia odbioru broni snajperskiej w grach to już sprawa dość osobista. Dziś, kiedy mamy do dyspozycji przycelowanie i różne kolimatory pozwalające sprzedawać headshoty z karabinów maszynowych bardziej poszukuje się samej otoczki związanej z zabawą w snajpera, co dobrze pokazał przytoczony przez Ciebie etap w Prypeci w Modern Warfare. Dawniej natomiast snajperka i jej lunetka były prawdziwym rarytasem i faktycznie odmieniały gameplay. Dokładnie pamiętam, z jaką lubością używałem Mausera w RTCW. :)
Co do Sniper Elite - wczoraj zainstalowałem, zdążyłem odpalić i już mogę powiedzieć, że zjada ładniejszego Ghost Warriora na śniadanie. Szykuję się kawał ambitnej gry i coś wątpię, by pomimo zapowiedzi CI GW2 zbliżyło się do jego hardkorowości.

@ sebogothic: Tu nie ma czego odwlekać, to gra na kilka h - razem z wszystkimi DLC zajęła mi nieco ponad 6. Na pewno gdzieś ją wciśniesz. :)

25.02.2013 23:01
Bezi2598
5
odpowiedz
Bezi2598
101
Legend

To właśnie sztukę posyłania ołowiu na kilkuset metrowe dystanse wzięło na tapetę City Interactive (obecnie CI Games) w swym pierwszym FPS-ie dedykowanym klientowi robiącemu zakupy dalej, niż pobliskie kioski Ruchu.*

Gre kupiłem właśnie w kiosku ruchu. W CDA.

Recenzji nie oceniam, bo wszystko świetnie ujeli FireStorm95 i phase83, no i całkowicie się z nimi zgadzam.

gameplay.pl Niezbyt dobre, choć polskie - Sniper Ghost Warrior