Forum Gry Hobby Sprzęt Rozmawiamy Archiwum Regulamin

gameplay.pl Assassin's Creed Revelations - objawienia brak

07.02.2012 20:16
1
Krzycztow
36
Centurion

Nic, tylko się podpisać pod słowami autora. Bardzo dobrze przemyślana marka, wszystko gra i śpiewa, ale melodia zaczyna się powtarzać. Mimo to zakończenie Revelations i tak jest wg mnie znacznie lepsze niż w pozostałych częściach serii razem wziętych. Oby trójka zakończyła całość wyczerpująco i z przytupem, ale jakoś nie bardzo w to wierzę.

07.02.2012 20:36
€xis
2
odpowiedz
€xis
52
Konsul

Ja patrzę na Revelations jako dopełnienie fabularnych luk - i wtej formie fabularnie sprawdza się znakomicie. Takie po prostu przygotowanie do pełnoprawnej trójki. W dwójce i bractwie Ubi namieszało tyle, że potrzebna była taka część. I teraz - mając w pamięci zakończenie Revelations, jestem przygotowany na pełnoprawną trójkę. Która, mam nadzieję, będzie działa się w czasach współczesnych i pokierujemy Desmondem. A jednocześnie w Revelations grałem tylko dla fabuły - kompletnie nie chciało mi się po raz kolejny wykonywać wszystkich dodatkowych zadań, czy też przejmować miasta (co robiłem w całości w Bractwie i 2).
Także, zgadzam się z autorem.

I dzięki za podanie lepszego tematu do dyskusji niż Matio.K i jego dywagacje nad tym, co zrobić, żeby poprawić świat :D

07.02.2012 21:06
sekret_mnicha
3
odpowiedz
sekret_mnicha
222
fsm

GRYOnline.plTeam

Nie da się ukryć, że część wyjaśniająca i dopowiadająca nieścisłości była potrzebna, ale nie dziwię się, że niektórzy czują się oszukani - za cenę premierowego produktu otrzymali AC 2,75 :) (tak, jak w przypadku Brotherhood było to AC 2,5). Tym niemniej zawsze wybiorę takie odcinanie kuponów, jakie prezentuje Ubisoft, nad kolejną odsłonę Modern Warfare czy Black Ops :)

07.02.2012 21:14
raziel88ck
😃
4
odpowiedz
raziel88ck
163
Reaver is the Key!

"o zobacz, mamy świetny pomysł na rozwinięcie opowieści w kolejnej części... a teraz napisy końcowe"

I tak przez 4 odsłony. Oj tak, cierpliwość ludzka ma pewne granice, chociaż ja bardziej byłem rozczarowany zakończeniem Brotherhooda, ponieważ tam nie odpowiedziano na żadne pytanie z dwójki, a dodano kilka nowych pytań... W Revelations przynajmniej otrzymaliśmy wiele odpowiedzi.

Generalnie zgadzam się z autorem tekstu pod niemal każdym względem.

07.02.2012 21:31
Matekso
5
odpowiedz
Matekso
96
Generał

Revelation nie sięgnął dna podobało się żywo prowadzone akcje w misjach, wyzwania frakcji nieco nie wszyte do ram gry, kulała nieco mechanika kupowania sklepów, czy tower defense- jest w porządku ale tylko do 3 razy czyli w wyzwaniu dla danej frakcji, potem to się robi frustrujące dopóki asasyn nie obejmie stanowiska dowódcy. Kulała zbrojownia i główna kwatera, bomby też też były wg mnie użyteczne i znowu tylko w spełnieniu zadań frakcji w rozgrywce nie przyciągają potrzeby stosowania no i jeszcze morda Altaira co oni zrobili z jego wyglądem zewnętrznym o tym sporo poruszano wątków, że to nie ten sam Altair, no i jeszcze bym mógł długo każdy element wymieniać co było nie tak... a co z plusami?
+ jak zwykle science fiction przez duże S.
+ bohater Ezio, Desmond
+ to ta fabuła i wątki historyczne
+ ( w końcu wiemy co nieco o Desmondzie) za to duży PLUS
+ też może być

spoiler start

Śmierć Ezio

spoiler stop

w animowanym dodatku do zakończonego Revelation

08.02.2012 14:57
Harry M
6
odpowiedz
Harry M
155
Master czaszka

Dobra, ale krótka i gorsza od 2

08.02.2012 15:15
7
odpowiedz
knowing
57
make believe

i [przez zaciśnięte zęby] skończyć z tymi cholernymi cliffhangerami.

Przecież zakończenia wszystkich Assasynów są rewelacyjne, a nie jakieś cool story jak z shitowego Bulletstorma czy Killzone 3 ;)

W zeszłym tygodniu przeszedłem AC:R i dla mnie jest to 9/10 ze spokojem, jedyne do czego mógłbym się przyczepić do długość głównej fabuły.

gameplay.pl Assassin's Creed Revelations - objawienia brak