Forum Gry Hobby Sprzęt Rozmawiamy Archiwum Regulamin

gameplay.pl Polski gracz w Japonii #5 - Juwenaliowe koncerty #1

21.11.2011 17:22
1
Jakec
18
Legionista

Jazz faktycznie super! Dziewczyny grające grające Scandal - również ok! Ważne jest nie tylko perfekcyjne granie, ale i zabawa i klimat - bawiły się dobrze i to przekłada się na odbiór przez widzów...
A ja moje juwenalia wspominam bardzo miło, bo nie tylko nie było gwiazd, ale na scenie był zespół jednego z wykładowców i dali czadu jak cholera!

21.11.2011 21:53
2
odpowiedz
zanonimizowany224855
21
Centurion

Chyba jednak wolę polską formę juwenaliów. Tzn. młode zespoły studenckie itd. grają wcześniej (ewentualnie mają własną scenę), a później coś znanego. No bo abstrahując od poziomu, który często u młodych bywa wysoki, to jednak w odbiorze liczy się też to czy twórczość zespołu się zna, czy może słyszy się pierwszy raz, oraz to jaki gatunek muzyczny zespół prezentuje. Dla mnie juwenalia to mają być koncerty, na których będę się dobrze bawił, a przy czymś co się słyszy pierwszy raz jest to raczej trudne (chociaż nieraz mi się zdarzało :)), no a tym bardziej przy jazzie na przykład, którego lubię posłuchać do książki, kawy, czy piwa w pubie - najlepiej w czasie jazzowego jam session ale zdecydowanie nie jest to imho muzyka do zabawy tylko do słuchania. No w każdym razie takie juwenalia nie przemawiają do mnie za bardzo - jako dodatek ok, jako główna część muzyczna - nie. Zresztą pod sceną też nie widać za bardzo żeby ludzie się bawili a tylko słuchają - no i ja się nie dziwię.

22.11.2011 01:56
Keii_GP
3
odpowiedz
Keii_GP
17
Chorąży

@TNR - spokojnie, te koncerty to tylko czubek góry lodowej tutejszych juwenaliów. Ale o tym później. :)

gameplay.pl Polski gracz w Japonii #5 - Juwenaliowe koncerty #1