Forum Gry Hobby Sprzęt Rozmawiamy Archiwum Regulamin

Wiadomość Rozbudowany model jazdy w Xpand Rally

21.02.2003 03:50
😡
1
Loopez
9
Legionista

a moze cos kiedys nowego ?

"stworzył rozbudowany model jazdy samochodem, na który ma wpływ wiele elementów środowiska gry"
cieszy to niezmiernie..

" Przede wszystkim na sposób kierowania pojazdem po trasie będzie wpływać rodzaj nawierzchni. "
Bla bla bla bla

"W XR gracz będzie miał możliwość stanąć do walki na asfalcie, żwirze, śniegu, lodzie czy piasku. Każda z tych nawierzchni inaczej wpływa na jazdę i wymaga odpowiedniej konfiguracji parametrów samochodu i doboru opon. "
no to chyba logiczne :) a co ma robic z samochodem ?

"Parametry nawierzchni mogą się dodatkowo zmieniać pod wpływem warunków pogodowych. Przykładem może być deszcz tworzący kałuże i błoto oraz śnieg robiący zaspy."
to jest znane od 100 lat w koncu. nie ? wiec nic nowego nadal

"Oprócz tego na model jazdy wpływają również ustawienia samochodu i opcje tuningowe"
hmmm to juz na atari bylo :)

"Dzięki tym wszystkim zróżnicowanym parametrom samochody w Xpand Rally zachowują się naprawdę realistycznie."
Dzieki takim komunikatom na PEWNO sie przekonam by kupic ten produkt.maslo maslane i pisanie o podstawowych rzeczach..

21.02.2003 10:04
2
odpowiedz
zanonimizowany61340
1
Junior

"Przede wszystkim na sposób kierowania pojazdem po trasie będzie wpływać rodzaj nawierzchni. W XR gracz będzie miał możliwość stanąć do walki na asfalcie, żwirze, śniegu, lodzie czy piasku. Każda z tych nawierzchni inaczej wpływa na jazdę i wymaga odpowiedniej konfiguracji parametrów samochodu i doboru opon.

Parametry nawierzchni mogą się dodatkowo zmieniać pod wpływem warunków pogodowych. Przykładem może być deszcz tworzący kałuże i błoto oraz śnieg robiący zaspy. W ten sposób suchy asfalt w mgnieniu oka stanie się bardzo śliski, a spadający śnieg może zasypać taflę lodu na trasie. W jednej chwili pogoda może zmienić się ze słonecznej i bezwietrznej w prawdziwe urwanie chmury lub zamieć śnieżną.

Oprócz tego na model jazdy wpływają również ustawienia samochodu i opcje tuningowe. Dzięki tym wszystkim zróżnicowanym parametrom samochody w Xpand Rally zachowują się naprawdę realistycznie"

no po prostu NIESAMOWITE!!!!!!
a ja myslalem ze to jest nawet w najgorszych grach samochodowych.
normalie REWOLUCJA!!!!!!

to tak jakby pisac o grze w pilke nozna: nowy rewolucyjny system gry - teraz nie musisz tylko biec - mozesz isc z pika, juz nie musisz podawac - od teraz mozesz takze strzelac na bramke!!!!!

21.02.2003 11:58
3
odpowiedz
zanonimizowany4358
9
Legionista

W jakiej grze padajacy snieg powoduje przyrost sniegu na trasie? W jakiej grze wiatr ma znaczenie? I co z oponami to nie wiem czy to takie stare, bo w colinie 2 to na slicku po sniegu mozna bylo bezproblemu jezdzic, lepiej juz jest z tym w RSC

Pozdrawiam

21.02.2003 12:16
Goozys[DEA]
😍
4
odpowiedz
Goozys[DEA]
137
Legend

Samer --> "W jakiej grze wiatr ma znaczenie?". Już ci odpowiadam... W każdej grze z serii NASCAR Racing (Papyrus/Sierra).

baniaque, Loopez --> Czepiacie się i tyle. Wiadome jest, że aby w jakiś sposób zareklamować tego typu produkt, potrzebne są takie a nie inne teksty opisowe... Taka sama sytuacja miała miejsce gdy reklamowano Rallly Championship Extreme, Colin McRae Rally 2.0, Colin McRae Rally 3 etc... I jakoś nikt nikomu nie zarzucał tego typu formy reklamy. No, ale jak już Polacy coś takiego piszą o swojej grze, to od razu tacy jak wy naskakują, że to jest przecież oczywiste i źle, że w ogóle coś takie ktokolwiek napisał. I powiedzcie mi w jaki sposób polski produkt ma stać się w końcu tym naszym rodzimym pierwszym wielkim hitem, skoro już same teksty reklamowe nastawiają was negatywnie co do produktu ??

21.02.2003 13:27
5
odpowiedz
zanonimizowany4358
9
Legionista

No tak w Nascarze Papyrusa , ale to sie nie liczy ;-P bo to nie gra rally :)

To wlasnie mnie boli ze tylko jedyny Papyrus robi sim'y ;GPL i Nascary . Tez teraz dochadza 3 gosci z angli co robia gre w domu :) LFS , a jest jeszcz RL ,ale nie wiadomo czy to wyjdze, zle doswiadczenia po WSC ;)

Pozdrawiam

21.02.2003 13:32
Trapez
6
odpowiedz
Trapez
88
2rbo 2ned

baniaque --> "to tak jakby pisac o grze w pilke nozna: nowy rewolucyjny system gry - teraz nie musisz tylko biec - mozesz isc z pika"

Wiesz, ja jeszcze nie spotkałem gry piłkarskiej w której możnaby chodzić zawodnikami. Praktycznie jesteśmy ograniczeni do biegu lub sprintu, a dreptać się już nie da.

21.02.2003 13:46
Goozys[DEA]
7
odpowiedz
Goozys[DEA]
137
Legend

Samer --> No to muszę cię zmartwić... Papyrus/Sierra zaprzestają trworzenia simów z serii NASCAR. Na oficjalnym forum tej serii można wyczytać, że NASCAR Racing Season 2003 to ostatnia gra tego typui. Następną grą ma być tzw. Open Wheel... Więc z NASCAR Racing przyjdzie nam się pożegnać... A co do RL... to jesteś troszkę niedoinformowany... Gra wyjdzie :) Jedyne co, to musimy się uzbroić w cierpliwość...

21.02.2003 14:03
8
odpowiedz
zanonimizowany4358
9
Legionista

Mam Nascar Racing 4 , bardzo fajne, wymagajace i wogule wiadomo ze realne :) ,ale dla mnie owale to nie to :( , wole rajdy! ewentualnie wyscigi plaskie ,wiec w GPL duzo gralem i teraz czasem tez gram :), teraz duzo mecze LFS, chodz wersja 0.1 juz powoli mi sie nudzi.

Ide zobaczyc na strone papyrusa co to te Open Wheel :)

Pozdrawiam

Wiadomość Rozbudowany model jazdy w Xpand Rally