Forum Gry Hobby Sprzęt Rozmawiamy Archiwum Regulamin

gameplay.pl Prace nad muzyką do gry Might & Magic Heroes VI zakończone!

11.03.2011 18:17
Otorek
1
Otorek
24
Chorąży

Nie chciałbym naprawdę krytykować samego autora, że na własnym fejsbruku chwali się, że skończył pracę nad czymś bo w zasadzie nie ma w tym nic złego. Jednak to co się dzieje w branży informacyjnej skupiającej się na grach komputerowych jest już lekko przerażające. Dzisiaj mamy już odliczania do zwiastunów, informacje o ukończeniu OST do gry, nie chce być nawet złośliwy i wymyślać jakich informacji możemy się spodziewać w przyszłości -_- Nie wiem czy ten światek jest tak nudny czy mamy być nakręcani do jakiegoś tytułu najbardziej banalnymi i mało kogo obchodzącymi informacjami.

11.03.2011 19:17
Mutant z Krainy OZ
2
odpowiedz
Mutant z Krainy OZ
200
Farben

Chciałbym, aby ten soundtrack był tak dobry, a nawet lepszy od tego w Heroes 4, który moim zdaniem jest najlepszym soundtrackiem z całej serii i wszystkich gier w ogóle. Byłoby cudownie. Kawałki, które są dostępne w sieci na razie nie powalają, ale muzyki ma być ogółem 2,5h także jeszcze może czymś zaskoczyć.

14.03.2011 12:01
3
odpowiedz
Cairine
7
Legionista

Brzmi przyjemnie, podejrzewam, że w grze ten fragment może nabrać niesamowitego klimatu (pomijając już to, że obrazek załączony w tej chwili do muzyczki w ogóle klimatyczny nie jest xD).
Dlatego chyba jednak wolę poczekać na efekt końcowy, kiedy dostaniemy do rąk gotową produkcję :)

Mimo wszystko spodziewam się ścieżki dźwiękowej na wysokim poziomie.

@Otorek
Ta tendencja jest już zauważalna od dłuższego czasu. Z jednej strony zniecierpliwieni fani wyczekujący na najmniejszą wzmiankę o swoim ulubionym tytule, z drugiej sztab PRowców i zasady marketingu. Na pewno rozwój portali społecznościowych, popularność blogów sprawia, że twórcy są bliżej graczy, co kiedyś, jeszcze pewnie z 10 lat temu było nie do wyobrażenia. Czy to źle? Jeśli się nie przekracza pewnej granicy, sądzę że nie :)
Akurat informacja o soundtracku do Heroes VI myślę jest dość istotna, bo muzyka w tej grze zawsze była bardzo ważną i świetnie dopracowaną częścią tych produkcji. Tym bardziej, że jeszcze nie znamy daty premiery nowej części, a ukończony soundtrack to dobra wróżba ;)

gameplay.pl Prace nad muzyką do gry Might & Magic Heroes VI zakończone!