Download Dema Mody Aktualizacje Programy Tapety

Dungeon Siege II - v.2.2 - Demo Gry - Download

Wersja demonstracyjna gry Dungeon Siege II z gatunku Gry RPG w wersji v.2.2 na komputer lub laptop z systemem Windows. Do pobrania za darmo i legalnie. Życzymy miłego grania.

typ plikuWersja demonstracyjna gry

rozmiar pliku910,9 MB

data aktualizacji8 listopada 2005

pobrań3508

pobrań (7 dni)7

Pobierz plik za darmo

Jak sama nazwa wskazuje, jest to druga część gry akcji z elementami cRPG zatytułowanej Dungeon Siege, która w roku 2002, tj. momencie swej premiery, zachwyciła miłośników tytułów osadzonych w realiach światów fantasy znakomitą oprawą audiowizualną oraz jakością wykonania i atrakcyjnością opowiadanej przygody. Wydarzenia przedstawione w Dungeon Siege II rozgrywają się w tym samym świecie co poprzednio, Aranna. Rzecz jasna, na samym początku rozgrywki dowiadujemy się, że kraina ta pogrążyła się w krwawej wojnie domowej, my zaś musimy przeciwstawić się potężnemu złu w postaci niejakiego Valdisa. Część druga, podobnie jak poprzedniczka zrealizowana została w efektownej i bardzo dopracowanej grafice 3D, posiada też znakomity systemem walki oraz przemyślaną i wciągającą fabułę z licznymi questami i misjami do wykonania. Te trzy elementy są głównymi atutami tej produkcji i gwarantują.

Uwaga: Nowa, poprawiona wersja demo gry (o 521MB mniejsza niż pierwotna). Zawiera wszystkie poprawki jakie znalazły się w patchu v.2.2.

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl