Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Teenage Mutant Ninja Turtles: The Cowabunga Collection - 12.09.2022 +1 Trainer - Download

Ułatwiający rozgrywkę trainer do gry Teenage Mutant Ninja Turtles: The Cowabunga Collection . Należy pamiętać że ten plik nie musi działać z posiadaną przez was wersją gry.

typ plikuTrainer do gry

rozmiar pliku83,8 KB

pobrań110

pobrań (7 dni)24

data aktualizacji15 września 2022

Pobierz plik za darmo

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl

Ten plik jest w postaci spakowanego archiwum. Aby rozpakować plik po pobraniu do postaci w której można go użyć, wpisz hasło: trainer. Do rozpakowania polecamy użycie darmowej aplikacji 7-zip.

Zainstaluj aplikację WeMod, uruchom ją, wybierz odpowiedni trainer i włącz grę. W trakcie zabawy będziesz mógł korzystać z następujących opcji:

  1. Nieskończone zdrowie
  • data aktualizacji: 15 września 2022
  • kategoria gry: Akcji
  • rozmiar pliku: 83,8 KB

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

Pliki do gry Teenage Mutant Ninja Turtles: The Cowabunga Collection

Nazwa

Typ

Rozmiar

Data

Pobrań

7 dni

Teenage Mutant Ninja Turtles: The Cowabunga Collection - 12.09.2022 +1 Trainer trainer 83,8 KB 2022.09.15 86 24