Download Dema Mody Aktualizacje Programy Tapety

Wiedźmin 3: Dziki Gon - Random Encounters Reworked v.2.4.1 - Mod do gry - Download

Plik Random Encounters Reworked v.2.4.1 to modyfikacja do gry Wiedźmin 3: Dziki Gon z gatunku Gry RPG. Pobierz za darmo.

typ plikuModyfikacja do gry

rozmiar pliku664 KB

pobrań1273

pobrań (7 dni)49

data aktualizacji20 czerwca 2021

Pobierz plik za darmo

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl

Wiedźmin 3: Dziki Gon mod Random Encounters Reworked v.1.8.1

Random Encounters Reworked to modyfikacja do gry Wiedźmin 3: Dziki Gon (The Witcher 3: Wild Hunt), której autorem jest Aeltoth.

Opis:

Mod gruntownie przerabia i rozbudowuje mechanikę losowych spotkań z wrogami. Dzięki Random Encounters Reworked gra regularnie tworzy takie potyczki. Jest to wyśmienicie wykonane. Potwory pasują do miejsc, w których się pojawiają, a poza prostymi krótkimi starciami generowane są także obszerne misje, w których wykonujemy tradycyjną wiedźminią robotę polując na potężne potwory.

Za zabijanych wrogów przyznawane są specjalne trofea. Ponadto projekt losowo dodaje wrogów do istniejących już potyczek z kampanii.

Dzięki modowi gra zyskuje także dodatkowy system eventów współgrający z losowymi spotkaniami. Przykładowo, wejście na tereny bagien potrafi zaalarmować mieszkające tam potwory, krew Geralta może przyciągnąć nekrofagi, a odgłosy walki ściągną nam często na głowę dodatkowych przeciwników.

Instrukcje:

Mod do działania wymaga podstawowej wersji gry oraz obu dodatków. Jak również projektów Community Patch - Base, Community Patch - Bootstrap and Utilities oraz Community Patch - Shared Imports

1.Aby zainstalować Random Encounters Reworked pobierz archiwum i je wypakuj. Potem skopiuj uzyskane w ten sposób foldery „bin”, „DLC” oraz „mods” do folderu z grą.

2. Uruchom update-registry.bat (znajdziesz go w „…The Witcher 3/mods/modRandomEncountersReworked”

Warto dodać, że grupa fanów przygotowała polskie tłumaczenie moda, które możecie pobrać tutaj:

  1. Random Encounters Reworked - Polish Translation
  • data aktualizacji: 20 czerwca 2021
  • kategoria gry: RPG
  • rozmiar pliku: 664 KB