Download Dema Mody Aktualizacje Programy Tapety

Wiedźmin 3: Dziki Gon - School of the Wolf NG Plus Enhancement and Combat Rebalance v.1.2 - Mod do gry - Download

Plik School of the Wolf NG Plus Enhancement and Combat Rebalance v.1.2 to modyfikacja do gry Wiedźmin 3: Dziki Gon z gatunku Gry RPG. Pobierz za darmo.

typ plikuModyfikacja do gry

rozmiar pliku4,1 MB

pobrań1056

pobrań (7 dni)21

data aktualizacji19 kwietnia 2020

Pobierz plik za darmo

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl

Wiedźmin 3: Dziki Gon mod School of the Wolf NG Plus Enhancement and Combat Rebalance v.1.2

School of the Wolf NG Plus Enhancement and Combat Rebalance to modyfikacja do gry The Witcher 3: Wild Hunt, której autorem jest Aleks Vuckovic.

Opis:

Mod gruntownie przerabia zbalansowanie w trybie Nowa Gra Plus. Celem autora było uczynienie walki ciekawszą i bliższą realiom z książkowego cyklu Andrzeja Sapkowskiego.

Po zainstalowaniu School of the Wolf NG Plus Enhancement and Combat Rebalance zabawa w trybie Nowej Gry Plus staje się znacznie bardziej wymagająca. Walki są wyraźnie trudniejsze, a znaki są jedynie dodatkiem to szermierki i nie dominują już potyczek.

Geralt od początku potrafi parować strzały, a jego miecze zadają więcej obrażeń. Usunięto także dziwne bonusy aplikowane przy dużych różnicach w poziomach, więc nie dochodzi już do niedorzecznych sytuacji, gdy zwykły strażnik potrafi pokonać wiedźmina. Zwiększono także znacznie eliksirów.

To tylko przykładowe zmiany. Modyfikacji jest kilkaset i mocno przerabiają one całą rozgrywkę, czyniąc ją bardziej wymagającą i różnorodną.

Instrukcje:

Wypakuj archiwum do „…witcher3\mods”.

Uwaga: mod wymaga obu dodatków oraz projektu Unification Patch. Jednak Unification Patch najpewniej nie jest potrzebny, jeśli macie grę w wersji GOTY zaktualizowaną do 1.31.

  • data aktualizacji: 19 kwietnia 2020
  • kategoria gry: RPG
  • rozmiar pliku: 4,1 MB