Download Dema Mody Aktualizacje Programy Tapety

Watch Dogs - Living_City v.1.6 - Mod do gry - Download

Plik Living_City v.1.6 to modyfikacja do gry Watch Dogs z gatunku Gry Akcji. Pobierz za darmo.

typ plikuModyfikacja do gry

rozmiar pliku83 MB

data aktualizacji7 stycznia 2019

pobrań166

pobrań (7 dni)48

Pobierz plik za darmo
Watch Dogs mod Living_City v.1.6

Living_City to modyfikacja do gry Watch Dogs, której autorem jest The_Silver.

Opis:

To rzadki przypadek modyfikacji do Warch Dogs, która dodaje masę nowej zawartości. Dzięki Living_City w mieście pojawiają się dodatkowe strefy strzeżone, patrolowane przez uzbrojonych strażników. W podstawowej grze takie lokacje można było zobaczyć tylko podczas misji. Ponadto po zainstalowaniu Living_City wszystkie wnętrza, które odwiedziliśmy chociaż raz, pozostają na stałe otwarte.

Mod wprowadza także do świata gry losowe zdarzenia, podczas których sami decydujemy, czy zainterweniować. Ponadto dodano nowe okazje do hakowania telefonów różnych mieszkańców miasta. Projekt przywraca też funkcję zasadzek, która pierwotnie była w planach deweloperów, ale została wycięta przed premierą. W jej ramach wrogowie mogą zinfiltrować system zleceniodawcy naszych misji i ustanowić fałszywe kontrakty, mające nas zwabić w pułapkę.

Autor dodał także spory zestaw krótkich misji. Ponadto skany policyjne zastąpiono prawdziwymi interwencjami, gdzie po otrzymaniu zgłoszenia na miejsce przybywają policjanci w celu zbadania sprawy. Dzięki Living_City podczas najtrudniejszych pościgów stróże prawa mogą też korzystać z technik analogicznych do niektórych sztuczek hakerskich, np. wysuwając słupki na drodze. Mod sprawia również, że nie możemy targać całego arsenału i w pojedynczym slocie na uzbrojenie mieści się tylko jedna broń.

Instrukcje:

1. Najpierw upewnijcie się, że macie zaktualizowaną grę do najnowszej wersji.

2.Potem pobierzcie modyfikację.

3.Po wypakowaniu archiwum z modem uzyskacie trzy pliki: patch.dat, patch.fat oraz Living_City_MOD_CONFIG.txt. Wszystkie trzy należy skopiować do folderu „data_win64” w miejscu zainstalowania gry (np. „C:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\WATCH_DOGS\data_win64”). Wyraźcie zgodę na zamianę plików w miejscu docelowym.

Co ważne, większość funkcji można swobodnie konfigurować poprzez modyfikowanie pliku Living_City_MOD_CONFIG.txt. Mod nie powoduje konfliktów z DLC Bad Blood, ale w tym dodatku jego funkcje są wyłączone.

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz