Download Dema Mody Aktualizacje Programy Tapety

Half-Life - Half-Life WON Resolution FOV MP3 Patch v.1.1 - Mod do gry - Download

Plik Half-Life WON Resolution FOV MP3 Patch v.1.1 to modyfikacja do gry Half-Life z gatunku Gry Akcji. Pobierz za darmo.

typ plikuModyfikacja do gry

rozmiar pliku2,3 MB

data aktualizacji6 stycznia 2019

pobrań52

pobrań (7 dni)16

Pobierz plik za darmo
Half-Life mod Half-Life WON Resolution FOV MP3 Patch v.1.1

Half-Life WON Resolution FOV MP3 Patch to modyfikacja do gry Half-Life, której autorem jest UCyborg.

Opis:

Pierwsza część serii Half-Life 2 ukazała się w 1998 roku, więc trudno mieść pretensje do autorów, że gra nie jest dopasowana do specyfiki współczesnych pecetów. Wydanie dostępne na Steamie nie ma w tej kwestii problemów, gdyż jest stale aktualizowane. W gorszej sytuacji są osoby, które posiadają jedynie pierwotną wersję tej produkcji, czyli wydanie pudełkowe, które w kwestii sieciowych funkcji korzystało z serwisu WON. Ten mod przeznaczony jest właśnie dla tych osób.

Przede wszystkim Half-Life WON Resolution FOV MP3 Patch dodaje wsparcie dla wysokich rozdzielczości szerokoekranowych. Poprawia również błędy związane z nieprawidłowym odczytywaniem plików mp3 w dodatkach. Ponadto usuwa problem powodujący, że na niektórych kartach graficznych wyskakiwał komunikat, że system nie posiada wymaganych 16 MB pamięci

Instrukcje:

W archiwum znajdziesz dwa foldery – jeden dla Half-Life, a drugi do dodatku Blue Shift. Wejdź do właściwego dla Ciebie, wybierz folder z numerem odpowiadającym twojej wersji danej produkcji i skopiuj jego zawartość do folderu z grą.

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz