Download Dema Mody Aktualizacje Programy Tapety

Fallout 4 - Fallout 4 Northern Springs DLC v.beta1 - Mod do gry - Download

Plik Fallout 4 Northern Springs DLC v.beta1 to modyfikacja do gry Fallout 4 z gatunku Gry RPG. Pobierz za darmo.

typ plikuModyfikacja do gry

rozmiar pliku781,8 MB

data aktualizacji6 sierpnia 2018

pobrań972

pobrań (7 dni)43

Pobierz plik za darmo
Fallout 4 mod Fallout 4 Northern Springs DLC v.beta1

Fallout 4 Northern Springs DLC to modyfikacja do gry Fallout 4, której autorem jest jshrapnelc. Jeśli mod przypadł Ci do gustu to warto rozważyć wsparcie jego autora za pośrednictwem Patreona.

Opis:

Mod pełni rolę nieoficjalnego dodatku DLC, z mini-kampanią i dużym nowym terenem do eksploracji. Całość rozmiarami przebija oficjalne rozszerzenia pokroju Nuka World czy Far Harbor.

Fallout 4 Northern Springs DLC oferuje całkowicie nowe lokacje, a nie przeróbkę już istniejących. Dominują w nich zaśnieżone tereny, ruiny miast i lasy. W sumie na odkrycie czeka 50 miejscówek oraz trzy osady, które możemy rozbudowywać. Przygotowano także czterech dodatkowych towarzyszy z pełnymi kwestiami audio, a na wykonanie czeka 25 misji.

Wszystko to jest wyśmienicie opracowane. Każda lokacja jest bardzo szczegółowa i klimatyczna, a przygody starczają na kilka dobrych godzin zabawy.

Instrukcje:

To zainstalowania moda użyj programu Nexus Mod Manger, lub alternatywnie wypakuj archiwum do folderu „Data” w miejscu zainstalowania gry i aktywuj projekt w launcherze.

Opcja udania się do nowych terenów znajduje się w lewym górnym rogu mapy świata Fallout 4.

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz