Download Dema Mody Aktualizacje Programy Tapety

Wiedźmin 3: Dziki Gon - Complete Modpack v.10072018 - Mod do gry - Download

Plik Complete Modpack v.10072018 to modyfikacja do gry Wiedźmin 3: Dziki Gon z gatunku Gry RPG. Pobierz za darmo.

typ plikuModyfikacja do gry

rozmiar pliku2360,2 MB

data aktualizacji6 sierpnia 2018

pobrań4136

pobrań (7 dni)365

Pobierz plik za darmo
Wiedźmin 3: Dziki Gon mod Complete Modpack v.10072018

Complete Modpack to modyfikacja do gry The Witcher 3: Wild Hunt, której autorem jest [Skaim].

Opis:

Zgodnie z tytułem projekt jest tzw. modpackiem, czyli zestawem składającym się z mniejszych modów, zebranych w jedną paczkę tak, aby ze sobą dobrze współpracowały.

Complete Modpack ulepsza większość elementów gry. Projekt mocno upiększa tekstury w grze oraz wprowadza bardziej zaawansowany system oświetlenia i pogody. Dodano sporo nowych modeli, poprawiono interfejs i zbalansowanie rozgrywki oraz usunięto część małych błędów i niedoróbek pozostawionych przez deweloperów oryginalnej wersji gry.

Projekt ulepsza także system walki, zwiększa różnorodność znajdowanych przedmiotów oraz daje handlarzom więcej pieniędzy aby byli w stanie kupować nasze łupy.

W sumie wszystko to daje bardzo dobrą paczkę. Jest to pozycja godna uwagi zwłaszcza dla osób, które nie mają ochoty ręcznie wyszukiwać i instalować najważniejszych modów, wymyślając sposoby na zapewnienie ich kompatybilności.

Instrukcje:

1.Rozpakuj archiwum.

2. Skopiuj uzyskane w ten sposób foldery „Mods”, „DLC” oraz „bin” do miejsca zzainstalowania gry (np. „C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\The Witcher 3 - Wild Hunt\”

3. Do „C:\Użytkownicy\[Nazwa Użytkownika]\Dokumenty\The Witcher 3 (C:\Users\"YourName"\Documents\The Witcher 3) skopiuj jeden z dwóch folderów (zależnie od wersji językowej twojej gry):

„[EN] Settings” – wersja anglojęzyczna

„[PL] Settings” - wersja polskojęzyczna

3.Uruchom grę.

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz