Download Dema Mody Aktualizacje Programy Tapety

Wiedźmin 3: Dziki Gon - W3EE - The Witcher 3 Enhanced Edition v.5.02fixed - Mod do gry - Download

Plik W3EE - The Witcher 3 Enhanced Edition v.5.02fixed to modyfikacja do gry Wiedźmin 3: Dziki Gon z gatunku Gry RPG. Pobierz za darmo.

typ plikuModyfikacja do gry

rozmiar pliku109,4 MB

pobrań17782

pobrań (7 dni)147

data aktualizacji20 kwietnia 2021

Pobierz plik za darmo

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl

Wiedźmin 3: Dziki Gon mod W3EE - The Witcher 3 Enhanced Edition v.2.51

W3EE - The Witcher 3 Enhanced Edition to modyfikacja do The Witcher 3: Wild Hunt, opracowana przez grupę pod przedownictwem Sir Reaperrz.

Opis:

Mod gruntownie przebudowuje mechanizmy rozgrywki, w tym zwłaszcza system walki oraz alchemię.

Jeśli chodzi o mechanikę potyczek, autorzy usunęli automatyczne celowanie, dodali nowe animacje, rozszerzyli opcje parowania oraz umożliwili kontrolowanie zasięgu ataków. Ponadto system obrażeń różnicuje teraz efekty uderzeń zależnie od tego, gdzie trafiły, nie tylko pod względem ilości utraconych punktów życia, ale również np. wpływu na mobilność.

Ponadto autorzy usunęli automatyczne dopasowywanie poziomu przeciwników, zadań i przedmiotów do poziomu rozwoju bohatera. Wszystkie te elementy maja teraz stale przypisany poziom. Ponadto sam Geralt rozwija się teraz głównie na podstawie tego, co robimy sami. Np. częste tworzenie eliksirów zwiększa nasze zdolności w tej materii.

Twórcy wprowadzili również masę innych małych zmian. Przeciwnicy zyskali zbroje i stali się bardziej agresywni. Ulepszono także interfejs i system zakupów w sklepach. Zwiększono także znacznie eliksirów i przerobiono sposób funkcjonowania znaków.

Instrukcje:

1.Wypakuj archiwum do folderu z grą.

2.Otwórz w Notatniku plik input.settings (znajdziesz go „…Dokumenty The Witcher 3) i wklej ma jego początku do cały tekst z pliku keybinds.txt z archiwum.

3.Otwórz w Notatniku plik input.xml (znajdziesz go „…bin\config\r4game\user_config_matrix\pc<br>) i nad sekcją „<!-- [BASE_CharacterMovement] -->.” wklej cały tekst z pliku keybinds.txt z archiwum.

4. Uruchom grę i rozpocznij zabawę. Potem wyjdź z gry i uruchom ponownie. Takie pojedyncze uruchomienie potrzebne jest, aby mod właściwie się skompilował i nie pokazywał błędów.

  • data aktualizacji: 20 kwietnia 2021
  • kategoria gry: RPG
  • rozmiar pliku: 109,4 MB