Download Dema Mody Aktualizacje Programy Tapety

S.T.A.L.K.E.R.: Cień Czarnobyla - Narodnaya Solyanka: JP1 Enhanced - Mod do gry - Download

Plik Narodnaya Solyanka: JP1 Enhanced to modyfikacja do gry S.T.A.L.K.E.R.: Cień Czarnobyla z gatunku Gry Akcji. Pobierz za darmo.

typ plikuModyfikacja do gry

rozmiar pliku4340,6 MB

data aktualizacji20 listopada 2017

pobrań2170

pobrań (7 dni)57

Pobierz plik za darmo
S.T.A.L.K.E.R.: Cień Czarnobyla mod Narodnaya Solyanka: JP1 Enhanced

Narodnaya Solyanka: JP1 Enhanced to modyfikacja do S.T.A.L.K.E.R. Shadow of Chernobyl, której autorem jest NS JP1: Enhanced.

Opis:

To ulepszana i rozbudowana wersja słynnego projektu Narodnaya Solyanka Joint Pak 1, która została przerobiona tak, aby działała z anglojęzycznym wydaniem S.T.A.L.K.E.R. Shadow of Chernobyl.

Mod gruntownie przerabia mapę gry i dodaje zupełnie nową linię fabularną z setkami misji. Wprowadza także potężny zestaw nowych przeciwników oraz przedmiotów. Co ważne, całość jest dynamiczna. Świat żyje własnym życiem, a nasze decyzje i poczynania wpływają na stosunek sił w Zonie.

Poza anglojęzyczną wersją moda, Narodnaya Solyanka: JP1 Enhanced oferuje także ulepszenia optymalizacji w porównaniu z oryginalną edycją projektu, jak również usuwa sporo błędów technicznych.

Instrukcje:

1.Wypakuj archiwum.

2. Skopiuj zawartość folderu „1.0004” to głównego katalogu z grą. To zaktualizuję grę do wersji 1.0004, która jest wymagana, aby mod działał.

3. Potem skopiuj folder „gamedata” do katalogu z grą.

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz