Download Dema Mody Aktualizacje Programy Tapety

Wiedźmin 3: Dziki Gon - The Gwent Card Dealer v.Final 15022017 - Mod do gry - Download

Plik The Gwent Card Dealer v.Final 15022017 to modyfikacja do gry Wiedźmin 3: Dziki Gon z gatunku Gry RPG. Pobierz za darmo.

typ plikuModyfikacja do gry

rozmiar pliku69,4 KB

pobrań14880

pobrań (7 dni)39

data aktualizacji19 marca 2017

Pobierz plik za darmo

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl

Wiedźmin 3: Dziki Gon mod The Gwent Card Dealer v.0.54 Final

The Gwent Card Dealer to modyfikacja do gry Wiedźmin 3: Dziki Gon, której autorem jest Mangekyoumadara1987.

Opis:

Gwint okazał się wyśmienitą karcianką, ale problem z nim jest taki, że karty do niego zostały rozproszone po całym świecie, więc budowanie różnych to zadanie rozpisane na dziesiątki (jeśli nie setki) godzin gry w Wiedźmina 3. Dla osób, którym brakuje cierpliwości opracowano moda The Gwent Card Dealer, który umożliwia nabycie wszystkich kart, jakie istnieją (również tych z talii Skellige), u jednego kupca – u kwatermistrza we Wrońcach.

Pomysł jest prosty i bardzo ułatwia życie, ale jednocześnie twórca zadbał, by jego mod miał sens w uniwersum gry. W podstawowej wersji przeróbki najbardziej wyjątkowe karty – mowa o tych, które są związane z różnymi zadaniami – stają się dostępne w sklepie dopiero po osiągnięciu przez Geralta odpowiednio wysokiego poziomu (35. dla „podstawki”, 50. dla zawartości z Krwi i wina). Do tego cały karciany asortyment swoje kosztuje – chęć skompletowania wszystkich pięciu talii może doprowadzić do bankructwa nawet zamożnej postaci.

Instrukcje:

Wypakuj zawartość archiwum do folderu „Mods” w katalogu z zainstalowaną grą. (Albo użyj Nexus Mod Managera).

Uwaga: The Gwent Card Dealer wywołuje konflikty z modami Witcher Book Collection i Gwent Plus Plus – jednak można korzystać ze wszystkich trzech naraz po scaleniu odpowiednich skryptów programem Script Merger. Rzecz jasna, w ofercie kwatermistrza nie znajdziesz kart dodanych przez modyfikację Gwent Plus Plus.

  • data aktualizacji: 19 marca 2017
  • kategoria gry: RPG
  • rozmiar pliku: 69,4 KB