Download Dema Mody Aktualizacje Programy Tapety

Wiedźmin 3: Dziki Gon - The Gwent Card Dealer v.Final 15022017 - Mod do gry - Download

Plik The Gwent Card Dealer v.Final 15022017 to modyfikacja do gry Wiedźmin 3: Dziki Gon z gatunku Gry RPG. Pobierz za darmo.

typ plikuModyfikacja do gry

rozmiar pliku69,4 KB

data aktualizacji19 marca 2017

pobrań8440

pobrań (7 dni)97

Pobierz plik za darmo
Wiedźmin 3: Dziki Gon mod The Gwent Card Dealer v.0.54 Final

The Gwent Card Dealer to modyfikacja do gry Wiedźmin 3: Dziki Gon, której autorem jest Mangekyoumadara1987.

Opis:

Gwint okazał się wyśmienitą karcianką, ale problem z nim jest taki, że karty do niego zostały rozproszone po całym świecie, więc budowanie różnych to zadanie rozpisane na dziesiątki (jeśli nie setki) godzin gry w Wiedźmina 3. Dla osób, którym brakuje cierpliwości opracowano moda The Gwent Card Dealer, który umożliwia nabycie wszystkich kart, jakie istnieją (również tych z talii Skellige), u jednego kupca – u kwatermistrza we Wrońcach.

Pomysł jest prosty i bardzo ułatwia życie, ale jednocześnie twórca zadbał, by jego mod miał sens w uniwersum gry. W podstawowej wersji przeróbki najbardziej wyjątkowe karty – mowa o tych, które są związane z różnymi zadaniami – stają się dostępne w sklepie dopiero po osiągnięciu przez Geralta odpowiednio wysokiego poziomu (35. dla „podstawki”, 50. dla zawartości z Krwi i wina). Do tego cały karciany asortyment swoje kosztuje – chęć skompletowania wszystkich pięciu talii może doprowadzić do bankructwa nawet zamożnej postaci.

Instrukcje:

Wypakuj zawartość archiwum do folderu „Mods” w katalogu z zainstalowaną grą. (Albo użyj Nexus Mod Managera).

Uwaga: The Gwent Card Dealer wywołuje konflikty z modami Witcher Book Collection i Gwent Plus Plus – jednak można korzystać ze wszystkich trzech naraz po scaleniu odpowiednich skryptów programem Script Merger. Rzecz jasna, w ofercie kwatermistrza nie znajdziesz kart dodanych przez modyfikację Gwent Plus Plus.

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz