Download Dema Mody Aktualizacje Programy Tapety

StarCraft II: Wings of Liberty - Starcraft: Mass Recall v.8.0 - Mod do gry - Download

Plik Starcraft: Mass Recall v.8.0 to modyfikacja do gry StarCraft II: Wings of Liberty z gatunku Gry Strategiczne. Pobierz za darmo.

typ plikuModyfikacja do gry

rozmiar pliku2139,3 MB

pobrań4738

pobrań (7 dni)11

data aktualizacji28 grudnia 2020

Pobierz plik za darmo

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl

StarCraft II: Heart of the Swarm mod Starcraft: Mass Recall v.8.0

Starcraft: Mass Recall to modyfikacja do gry StarCraft 2, opracowana przez grupę SMR Team. Projekt działa z każdą wersją gry, w tym darmowym StarCraft II: Starter Edition.

Opis:

To potężny projekt, który odtwarza na silniku drugiej części wszystkie kampanie z pierwszego StarCrafta, jak również dodatku Brood War.Zrekonstruowano wszystkie misje, postacie, jednostki, frakcje i mapy, a wszystko to wykonano na poziomie porównywalnym z kreacjami ludzi ze studia Blizzard. Co więcej, nie zapomniano nawet o misjach z dema, które nie znalazły się w pełnej wersji.

Jednocześnie te elementy zostały lekko przerobione, podobnie jak zbalansowanie. Dzięki temu całość doskonale pasuje do specyfiki rozgrywki w StarCraft II.

Ponadto projekt oferuje kilka autorskich misji twórców oraz ich dodatkową kampanię.

Instrukcje :

1.Wypakuj archiwum do folderu z grą.

2.Wejdź w „…StarCraft II\Starcraft Mass Recall” i uruchom SCMR Campaign Launcher.SC2Map. Uzbrój się w cierpliwość. To uruchomi edytor, który będzie musiał pobrać sporo dodatkowych plików.

3.Gdy wszystko zostanie zainstalowane to uruchom moda za pomocą „Test Document”. Możesz zrobić przez menu „File”, wciskając CTRL+F9 lub wciskając ostatnią, zieloną ikonę na pasku komend.

  • data aktualizacji: 28 grudnia 2020
  • kategoria gry: Strategiczne
  • rozmiar pliku: 2139,3 MB