Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

F1 Challenge '99-'02 - +1 trainer - Download

Ułatwiający rozgrywkę trainer do gry F1 Challenge '99-'02 . Należy pamiętać że ten plik nie musi działać z posiadaną przez was wersją gry.

typ plikuTrainer do gry

rozmiar pliku22,6 KB

pobrań8934

pobrań (7 dni)5

data aktualizacji25 czerwca 2003

Pobierz plik za darmo

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl

Ten plik jest w postaci spakowanego archiwum. Aby rozpakować plik po pobraniu do postaci w której można go użyć, wpisz hasło: trainer. Do rozpakowania polecamy użycie darmowej aplikacji 7-zip.

Wgraj trainera do katalogu, w którym jest zainstalowana gra, uruchom go, a następnie korzystając z przycisku „Run Game” uruchom samą grę. Po naciśnięciu klawisza [1] twój bolid przestanie zużywać paliwo (unlimited fuel). Naciśnięcie [2] pozwoli ci powrócić do normalnego stanu.

  • data aktualizacji: 25 czerwca 2003
  • kategoria gry: Wyścigi
  • rozmiar pliku: 22,6 KB

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

Pliki do gry F1 Challenge '99-'02

Nazwa

Typ

Rozmiar

Data

Pobrań

7 dni

F1 Challenge '99-'02 - +1 trainer trainer 22,6 KB 2003.06.25 8,9K 5