Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Fallout 3 - v1.7.0.3 +6 Trainer - Download

Ułatwiający rozgrywkę trainer do gry Fallout 3 . Należy pamiętać że ten plik nie musi działać z posiadaną przez was wersją gry.

typ plikuTrainer do gry

rozmiar pliku975,5 KB

data aktualizacji1 września 2009

pobrań32442

pobrań (7 dni)70

Pobierz plik za darmo

Ten plik jest w postaci spakowanego archiwum. Aby rozpakować plik po pobraniu do postaci w której można go użyć, wpisz hasło: trainer. Do rozpakowania polecamy użycie darmowej aplikacji 7-zip.

Fallout 3 trainer v1.7.0.3 +6 Trainer - Darmowe Pobieranie | GRYOnline.pl

Rozpakuj zawartość archiwum, uruchom trainer, a następnie grę. W trakcie zabawy będziesz mógł skorzystać z następujących klawiszy:

NUMPAD1 – nieśmiertelność, nielimitowany czas przebywania pod wodą, odporność na skutki promieniowania, maksymalna wytrzymałość broni, nie trzeba przeładowywać giwer, maksymalny udźwig, 99% szans na trafienie krytyczne w systemie VATS

NUMPAD2 – superszybkość

NUMPAD3 – spowolnienie upływu czasu (NUMPAD4 to stan domyślny)

NUMPAD5 – szybsze przeładowania w systemie VATS

NUMPAD6 – nieskończona ilość przedmiotów

NUMPAD7 – nieskończona ilość punktów rozwoju

Uwaga! Trainer współpracuje z wersją 1.7.0.3 gry oraz z modułem XLive w wersji 3.0.17.0.

  • data aktualizacji: 1 września 2009
  • kategoria gry: RPG
  • rozmiar pliku: 975,5 KB

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl