Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca

4x4: Hummer - Unlocker - Download

Ułatwiający rozgrywkę trainer do gry 4x4: Hummer . Należy pamiętać że ten plik nie musi działać z posiadaną przez was wersją gry.

typ plikuTrainer do gry

rozmiar pliku38,9 KB

data aktualizacji13 lipca 2009

pobrań5121

pobrań (7 dni)3

Pobierz plik za darmo

Ten plik jest w postaci spakowanego archiwum. Aby rozpakować plik po pobraniu do postaci w której można go użyć, wpisz hasło: trainer. Do rozpakowania polecamy użycie darmowej aplikacji 7-zip.

Rozpakuj zawartość archiwum do katalogu, w którym przechowywane są profile graczy, czyli:

\1C Company\4x4 Hummer\Data\

Teraz możesz uruchomić grę i wczytać odpowiedni profil gracza, co odblokuje Ci dostęp do wszystkich tras, wyzwań oraz nieskończonej ilości gotówki.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz