Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Fallout 3 - +3 Trainer - Download

Ułatwiający rozgrywkę trainer do gry Fallout 3 . Należy pamiętać że ten plik nie musi działać z posiadaną przez was wersją gry.

typ plikuTrainer do gry

rozmiar pliku684,1 KB

data aktualizacji12 grudnia 2008

pobrań4161

pobrań (7 dni)0

Pobierz plik za darmo

Ten plik jest w postaci spakowanego archiwum. Aby rozpakować plik po pobraniu do postaci w której można go użyć, wpisz hasło: trainer. Do rozpakowania polecamy użycie darmowej aplikacji 7-zip.

Fallout 3 trainer +3 Trainer - Darmowe Pobieranie | GRYOnline.pl

Rozpakuj zawartość archiwum do katalogu, w którym zainstalowana została gra i uruchom trainer. W pierwszej kolejności wybierz pożądane ułatwienia:

Unlimited Ammo – nieskończona ilość amunicji

Unlimited Health – nieśmiertelność

Unlimited Items – nieskończona ilość przedmiotów

Kliknij teraz na przycisku RUN GAME w celu uruchomienia gry.

  • data aktualizacji: 12 grudnia 2008
  • kategoria gry: RPG
  • rozmiar pliku: 684,1 KB

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl