Download Dema Mody Aktualizacje Programy Tapety

Sacred 2: Fallen Angel - ENG - Demo Gry - Download

Wersja demonstracyjna gry Sacred 2: Fallen Angel z gatunku Gry RPG w wersji ENG na komputer lub laptop z systemem Windows. Do pobrania za darmo i legalnie. Życzymy miłego grania.

typ plikuWersja demonstracyjna gry

rozmiar pliku1748,8 MB

data aktualizacji30 września 2008

pobrań15095

pobrań (7 dni)19

Pobierz plik za darmo

Sacred 2: Fallen Angel to kontynuacja udanego cRPG z 2004 roku. Za produkcją tego tytułu stoi niemieckie studio Ascaron Interactive, mające na swym koncie m.in. strategiczną serię Port Royale.

Akcja gry dzieje się 2000 lat przed wydarzeniami opisanymi w Sacred. Miejscami zmagań z różnorakimi monstrami tradycyjnie są krainy fantasy. Tym razem do wyboru oddano nam sześciu odmiennych wojowników (Strażnika Świątyni, Inkwizytora itd.). Każdy z nich dysponuje odpowiednim wachlarzem ruchów i specjalnych zaklęć, dzięki którym udowadnia NPC-om, że jest nieoceniony jako pogromca potworów.

Uwaga: Demo w angielskiej wersji językowej. Pozwala na zapoznanie się z terytorium wysokich elfów, jednym z dwunastu regionów świata gry. Z sześciu herosów dostępnych w pełnej edycji tego tytułu w demie otrzymujemy tylko jednego – Seraphima - i możemy doprowadzić go na 10 poziom doświadczenia.

  • data aktualizacji: 30 września 2008
  • kategoria gry: RPG
  • rozmiar pliku: 1748,8 MB

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl