Download Dema Mody Aktualizacje Programy Tapety

Earth 2150: Lost Souls - Lunar Corporation - Demo Gry - Download

Wersja demonstracyjna gry Earth 2150: Lost Souls z gatunku Gry Strategiczne w wersji Lunar Corporation na komputer lub laptop z systemem Windows. Do pobrania za darmo i legalnie. Życzymy miłego grania.

typ plikuWersja demonstracyjna gry

rozmiar pliku129,2 MB

data aktualizacji17 października 2002

pobrań2771

pobrań (7 dni)3

Pobierz plik za darmo

Earth 2150: Lost Souls to kontynuacja słynnych strategii czasu rzeczywistego Earth 2150: Escape from the Blue Planet oraz Earth 2150: The Moon Project. Jest siódmy grudnia roku 2150, a do końca istnienia naszej planety zostało tylko kilka krótkich godzin. Trzy miesiące temu, Dynastia Euroazjatycka ukończyła budowę floty gwiezdnych wahadłowców mających za zadanie ewakuować z Ziemi zagrożonych unicestwieniem ludzi. Jednak pojawił się problem, który narasta wraz ze zbliżaniem się końca. Mianowicie na okrętach tych znajduje się ograniczona ilość miejsca wystarczająca jedynie by zabrać Cara Vladimira II oraz najbliższą mu służbę i rodzinę. Zrozpaczona i zdesperowana ludność cywilna Dynastii Euroazjatyckiej nie zamierzając się z tym pogodzić doprowadza do wybuchu konfliktu zbrojnego - czy zdążysz wywalczyć sobie miejsce w kosmicznych wahadłowcach stanowiących jedyną ucieczkę z Ziemi?

Uwaga: Demo pozwala na przejście dwóch jednoosobowych misji po stronie Lunar Corporation. Można także zagrać w trybie skirmish.

  • data aktualizacji: 17 października 2002
  • kategoria gry: Strategiczne
  • rozmiar pliku: 129,2 MB

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl