Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Kody i triki 14 października 2013, 12:47

The Curse of Monkey Island (lalka i maska LeChucka) PC

Wstęp

The Curse of Monkey Island to trzecia część serii gier przygodowych Monkey Island. Gracz wciela się w pirata Guybrusha Threepwooda, który musi stanąć w szranki z duchem demonicznego pirata LeChucka. Tytuł jest klasycznym przedstawicielem swojego gatunku.

Triki do gry

Lalka LeChucka

Na wyspie Skull zapytaj "What about toys, got any toys?", a otrzymasz lalkę LeChucka, którą możesz używać w dowolnej chwili, tak dla zabawy.

Maska LeChucka

W krypcie Goodsoup spójrz przez szczelinę na dół ekranu. Na środku powinieneś zobaczyć maskę LeChucka.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 14 października 2013