Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Kody i triki 14 października 2013, 12:41

The Curse of Monkey Island (zegar) PC

Wstęp

The Curse of Monkey Island to trzecia część serii gier przygodowych Monkey Island. Gracz wciela się w pirata Guybrusha Threepwooda, który musi stanąć w szranki z duchem demonicznego pirata LeChucka. Tytuł jest klasycznym przedstawicielem swojego gatunku.

Triki do gry

Zegar

Gra integruje się z zegarem systemowym. Na wyspie Plunder, zegar w Puerto Pullo pokazuje godzinę z dokładnością do 30 min. Jeżeli Guybrush na niego spojrzy, zobaczy godzinę z dokładnością co do sekundy.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 14 października 2013