Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Kody i triki 15 lipca 2013, 13:15

Bastion (wskazówki pomocne w wyzwaniach) PC, X360

Wstęp

Bastion to gra action-RPG opowiadająca o chłopcu, który próbuje zbudować bezpieczne schronienie dla siebie i bliskich, w świecie zniszczonym przez katastrofę. Akcja rozgrywa się w fantastycznym świecie pełnym potworów i niebezpieczeństw. Cechą wyróżniającą grę jest przepiękna kreskówkowa grafika ukazana w rzucie izometrycznym.

Triki do gry

Pomocne wskazówki w czasie wyzwań

Wyzwanie "Bullhead Court Shield"

Przez cały czas używaj bloku, gdyż niektóre działka mogą wystrzelić cztery pociski, albo może nagle pojawić się potwór. Warto także pamiętać, że do złotego medalu wymagane są maksymalnie dwa uderzenia, ale często zdarza się, że mając trzy także udaje się zdobyć to odznaczenie.

Wyzwanie "Breaker Barracks"

Ulepsz łuk, by zadawał obrażenia większe o 50%, by niszczyć cele jednym strzałem.

Wyzwanie "Shingles Fang Repeater"

Zalokuj się na jednym celu I opróżnij magazynek w całości. Przeładuj broń turlając się po ziemi.

Wyzwanie "Slinger Range"

Zacznij strzelać przed pojawieniem się pierwszego celu. Otrzymasz w ten sposób kilka dodatkowych punktów.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 15 lipca 2013