Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Kody i triki 16 maja 2012, 00:46

Max Payne 3 (zbieranie sekretów; poziom trudności) X360, PS3

Kody do gry

ZBIERANIE SEKRETÓW

Ważną informacją związaną z sekretami jest to, że dany obiekt musisz podnieść tylko raz i czynność ta jest zapisywana nawet jeśli nie zdołasz dotrzeć do najbliższego punktu kontrolnego. Jest to przydatne w tych miejscach, w których Max może zginąć lub zawalić misję jeśli się nie pośpieszy, albowiem po zdobyciu danego sekretu możesz się już skupić wyłącznie na aktualnym zadaniu.

POZIOM TRUDNOŚCI

Jeżeli nie chcesz samodzielnie obniżyć poziom trudności rozgrywki i tym samym zaprzepaścić swoich szans zdobycia osiągnięć za ukończenie kampanii dla pojedynczego gracza, to doprowadź kilka razy pod rząd do śmierci Maxa w danym miejscu. Gra w miarę narastania liczby nieudanych prób przejścia danego fragmentu misji przyznaje mianowicie coraz więcej środków przeciwbólowych oraz amunicji do aktualnie wykorzystywanych broni.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 16 maja 2012