Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Kody i triki 2 czerwca 2011, 21:16

Pokemon Black (przyśpieszenie rozwoju Pokemonów) NDS

Triki do gry

PRZYŚPIESZENIE ROZWOJU POKEMONÓW

Stosowanie opisanej poniżej metody pozwol Ci na znaczne przyśpieszenie procesu rozwoju Pokemonów. Zacznij od wybrania się do centrum opieki i trenowania Pokemonów (Day Care). Umieść w nim dwa dowolne Pokemony, które będziesz chciał rozwinąć. Udaj się teraz do jednej z lokacji o owalnej strukturze i wpraw swoją postać w ruch. Połóż następnie konsolę na płaskiej powierzchni, przygniatając dowolnym przedmiotem te przyciski DS-a, które odpowiedzialne są za poruszanie bohaterem. Możesz już odejść od konsoli (oczywiście nie wyłączając jej). Wznów po pewnym czasie rozgrywkę i udaj się ponownie do centrum Day Care, a powinieneś zauważyć, że Pokemony zostały znacząco rozwinięte. Skala tego procesu będzie uzależniona od ilości kroków wykonanych przez głównego bohatera podczas Twojej nieobecności przy konsoli.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 2 czerwca 2011

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz