Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Kody i triki 20 maja 2011, 13:32

L.A. Noire (odnajdywanie śladów; przesłuchiwanie świadków; ukryte stroje) X360, PS3

Triki do gry

ODNAJDYWANIE ŚLADÓW

Na domyślnych ustawieniach gry proces odnajdywania śladów w badanych lokacjach jest wspomagany na wiele różnych sposobów. Zbliżenie się do interaktywnego przedmiotu sygnalizowane jest mianowicie dźwiękiem oraz wibracją pada. Krótszy dźwięk dotyczy przedmiotu, który został już wcześniej zbadany. O tym, że w danej lokacji odnalezione zostały wszystkie główne ślady (z pominięciem nieistotnych dla śledztwa obiektów) zostaniesz z kolei poinformowany całkowitym ustaniem muzyki.

PRZESŁUCHIWANIE ŚWIADKÓW

W wielu miejscach gra zmusza głównego bohatera do rozejrzenia się za nowymi śladami i dopiero po ich zebraniu zachęca do odbycia przesłuchania danej osoby. Możesz tu zastosować pewien trik polegający na chwilowym oddaleniu się od aktualnej lokacji, co zaowocuje zapisaniem stanu gry. Zaletą tego rozwiązania jest to, że w razie zachowania się w nieprawidłowy sposób w trakcie przesłuchania będziesz mógł załadować ostatni stan gry i je rozpocząć od nowa bez konieczności ponownego odnajdywania śladów. Uwaga! Z triku nie należy korzystać w tych sytuacjach, w których przedwczesne opuszczenie lokacji jest zabronione, np. gdy na miejscu przebywa aresztowany podejrzany.

ODBLOKOWANIE UKRYTYCH STROJÓW

Wykonywanie opisanych poniżej czynności pozwoli Ci na odblokowanie nowych strojów dla głównego bohatera. W celu wyboru stroju musiusz zatrzymać grę i wybrać opcję Outfits.

Strój Chicago Lightning – Musisz zapisać się do usługi Rockstar Social Club.

Strój Golden Boy – Musisz awansować do drogówki, a więc zaliczyć czwartą sprawę (Case) kampanii.

Strój Hawkshaw – Musisz awansować na osiemnastą rangę.

Strój Sunset Strip – Musisz awansować na ósmą rangę.

Strój Sword of Justice – Musisz awansować na trzecią rangę.

Strój The Outsider – Musisz awansować na trzynastą rangę.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 20 maja 2011

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz