Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Kody i triki 25 listopada 2010, 12:35

Donkey Kong Country Returns (odblokowanie ukrytych poziomów) Wii

Kody do gry

ODBLOKOWANIE UKRYTYCH POZIOMÓW

W celu odblokowania pierwszego zestawu ukrytych poziomów musisz przystąpić do kolekcjonowania literek składających się na wyraz KONG. Każdy poziom (nie licząc tych, w których walczy się z bossami) zawiera wszystkie cztery litery.

W celu odblokowania drugiego zestawu ukrytych poziomów musisz w trakcie całej gry odnaleźć osiem sfer. Doprowadzi to przyznania dostępu do złotej świątyni, będącej dziewiątym światem gry.

INNE BONUSY

W celu zagwarantowania sobie dodatkowych żyć musisz wyczerpać baterię kontrolera konsoli Wii (Wii-pilot). Nowe życia otrzymasz tuż po tym jak zostaniesz poinformowany o konieczności wymiany baterii.

W celu odblokowania lustrzanych odbić poziomów musisz ukończyć przygodę w złotej świątyni (ukryty dziewiąty świat gry). Warto dodać, iż rozgrywanie tych etapów wiąże się z dodatkowymi utrudnieniami – posiadaniem tylko jednego życia i brakiem możliwości korzystania z przedmiotów.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 25 listopada 2010