Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Kody i triki 21 września 2009, 18:45

Wolfenstein PC, X360, PS3

Triki do gry

Łatwa regeneracja zapasów amunicji

Zauważ, że podczas eksploracji poszczególnych dzielnic miasteczka Isenstadt wrogowie regularnie się odradzają. Możesz wykorzystać ten fakt i w łatwy sposób uzupełnić zapasy amunicji do aktualnie używanych broni. W szczególności warto rozglądać się za opancerzonymi żołnierzami z pistoletami Tesla. Za każdym razem gdy atakujesz nową grupę wrogów korzystaj z Woalu, zwłaszcza że we wszystkich czterech dzielnicach miasta odnajdziesz wiele punktów regeneracji energii.

Odblokowanie menu cheatów

W nagrodę za ukończenie kampanii dla pojedynczego gracza na dowolnym poziomie trudności udostępniony zostanie tryb cheatów. Pozwala on między innymi na odblokowanie wszystkich broni, mocy Woalu i trybu dużych głów, a także zapewnia nielimitowane fundusze.

Premie za odnajdywanie sekretów

W nagrodę za zebranie wszystkich bonusów z kategorii Intel gra automatycznie dokona upgrade’u wszystkich broni.

W nagrodę za zebranie wszystkich bonusów z kategorii Tome gra automatycznie zakupi wszystkie upgrade’y mocy Woalu.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 21 września 2009