Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Kody i triki 21 stycznia 2009, 21:40

Kody do gry skate. (2007) PS3

Kody do gry

Wszystkie lokacje

Udaj się do menu głównego gry i wciskaj: L2, R2, L1, R1, Góra, Góra, Trójkąt, Kwadrat. Odblokujesz sobie dostęp do wszystkich lokacji trybów Free Play i Party Play.

Wszystkie postaci

Udaj się do menu głównego gry i wciskaj: L1, L2, R1, R2, Dół, Dół, Kwadrat, Trójkąt. Odblokujesz sobie dostęp do wszystkich postaci w trybach Free Play i Party Play.

Odzież Best Buy

Udaj się do menu głównego gry i wciskaj: Góra, Dół, Lewo, Prawo, Kwadrat, R1, Trójkąt, L1. Odblokujesz sobie dostęp do wszystkich elementów ubioru sygnowanych logiem Best Buy.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 21 stycznia 2009