Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Kody i triki 21 lutego 2021, 11:31

Ape Escape 2 (triki) PS2

Wstęp

Ape Escape 2 jest stworzoną przez firmę Sony Interactive Entertainment kolorową platformówką, stanowiącą kontynuację produkcji z 2001 roku. W trakcie zabawy wcielamy się w niejakiego Jimmy'ego, kuzyna protagonisty „jedynki”, którego zadaniem jest złapanie 300 małp porozrzucanych po całym świecie. Zrobimy to za pomocą różnorodnych gadżetów zdobywanych na przestrzeni zabawy, takich jak pałka, sieć, armatka wodna czy radary. W tytule obecne są także proste zagadki środowiskowe oraz minigry.

Triki do gry

Różowa małpa w Dance Monkey Dance

Ukończ wszystkie dziewięć poziomów w minigrze Dance Monkey Dance. Odblokujesz w ten sposób ich trudniejsze wersje. Ukończ także je, by móc zagrać różową małpą.

Prawdziwy finałowy boss

Aby móc zmierzyć się z prawdziwym finałowym bossem, musisz schwytać wszystkie 300 małp.

Minigry

Minigra

Jak odblokować?

Dance Monkey Dance

Ukończ Ninja Hideout.

Monkey Climber

Ukończ The Lost Valley.

Monkey Soccer

Ukończ Enter The Monkey.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 21 lutego 2021