Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Kody i triki 10 października 2020, 12:22

Ty the Tasmanian Tiger 3: Night of the Quinkan (kody) XBOX

Wstęp

Ty the Tasmanian Tiger 3: Night of the Quinkan jest stworzoną przez studio Krome kolejną odsłoną serii trójwymiarowych gier platformowo-zręcznościowych z sympatycznym tygrysem tasmańskim w roli głównej. Tym razem bohater trafia do rodzinnego Burramudgee pogrążonego w chaosie przez złych Quinkanów. Aby ich pokonać, protagonista musi zdobyć legendarny magiczny bumerang. Podczas swojej przygody tytułowy Ty przemierzy kolejne poziomy, na których zmierzy się się z zastępami przeciwników, a także wykaże się sprawnością przy pokonywaniu sekcji zręcznościowych.

Triki do gry

Poniższe kombinacje możesz wprowadzać w trakcie zabawy:

Start > Start > Y > Start > Start > Y > B > A > B > A – 100 tysięcy opali

Start > Start > Y > Start > Start > Y > B > X > B > X – wszystkie ramy

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 10 października 2020