Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS

Seria TY the Tasmanian Tiger - seria gier

Ty the Tasmanian Tiger 4
Ty the Tasmanian Tiger 4

Zręcznościowe 26 czerwca 2013

Próba wskrzeszenia popularnej w latach 2002-2005 serii platformowej, której bohaterem jest tytułowy tygrys tasmański o imieniu TY. W przeciwieństwie do trójwymiarowych poprzedniczek, tym razem mamy do czynienia z klasyczną platformówką 2D. W grze towarzyszymy tygrysowi oraz jego przyjaciołom z ekipy Bush Resuers w kolejnych przygodach, rozgrywających się w rdzennie australijskich sceneriach.

PC

Ty the Tasmanian Tiger 3: Night of the Quinkan
Ty the Tasmanian Tiger 3: Night of the Quinkan

Zręcznościowe 11 października 2005

Kolejna, trzecia już odsłona serii trójwymiarowych gier platformowo-zręcznościowych z sympatycznym tygrysem tasmańskim w roli głównej. Tytułowy Ty trafia do rodzinnego Burramudgee pogrążonego w chaosie przez Quinkanów - stwory, które nie tak dawno przecież pokonał.

PCPS2XBOXGBAGCN

Ty the Tasmanian Tiger 2: Bush Rescue
Ty the Tasmanian Tiger 2: Bush Rescue

Akcji 12 października 2004

Trójwymiarowa platformówka, w której gracze wcielają się w tytułowego tygrysa tasmańskiego. Ich zadaniem jest stawienie czoła złowrogiemu Cassowi próbującemu przejąć kontrolę nad planetą – w tym celu powołuje do życia armię złożoną z różnorodnych gadów. Rozgrywka opiera się na eksploracji rozległych map i walce z napotkanymi przeciwnikami – zabawę urozmaicają jednak nieskomplikowane zagadki oraz sekcje zręcznościowe.

PCPS4XONESwitchPS2XBOXGBAGCN

Ty The Tasmanian Tiger
Ty The Tasmanian Tiger

Zręcznościowe 10 września 2002

TY the Tasmanian Tiger to prosta i przeznaczona dla najmłodszych graczy platformówka z prześmiesznym tygryskiem w roli głównej. Chociaż ginie w natłoku innych produkcji, gra warta jest zainteresowania.

PCPS4XONESwitchPS2XBOXGCN