Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Kody i triki 1 sierpnia 2020, 13:00

Betrayal at Krondor (triki) PC

Wstęp

Betrayal at Krondor jest stworzoną przez studio Dynamix grą RPG, opartą na opowiadaniach fantasy Riftwar Saga autorstwa Raymonda E. Feista. Akcja tytułu toczy się w magicznej krainie. Na samym początku obejmujemy kontrolę nad drużyną złożoną z trzech bohaterów – maga Owyna, wojownika Goratha oraz szlachcica Lockleara – i naszym zadaniem jest dotarcie do miasta Krondor. Choć początek jest niepozorny, z czasem intryga zaczyna się zagęszczać, a do naszej skromnej grupy podopiecznych dołączają kolejne postaci. Na przestrzeni zabawy rozwijamy ich umiejętności oraz wyposażamy w coraz lepszy sprzęt, co pozwala na sprawniejsze eliminowanie kolejnych wrogów oraz wykonywanie zadań.

Triki do gry

Duplikowanie przedmiotów

Potrzebujesz co najmniej dwie sztuiki interesującego nas przedmiotu i miejsce do przechowywania (nie torbę). Wypełni schowek maksymalną ilością rzeczy dowolnych, a następnie usuń jedną z nich. Teraz włóż do skrytki jedną sztukę przedmiotu, który chcesz rozmnożyć. Spróbuj umieścić w niej kolejną i gdy gra zapyta cię, „ile”, wybierz najwyższą możliwą wartość. W ten sposób powinieneś otrzymać dodatkowe egzemplarze wybranego przedmiotu.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 1 sierpnia 2020