Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Kody i triki 31 lipca 2020, 15:21

Destruction Derby 2 (triki) PC, PS1

Wstęp

Destruction Derby 2 jest stworzoną przez studio Reflections dynamiczną grą wyścigową, stanowiącą kontynuację produkcji z 1995 roku. W trakcie zabawy zasiadamy za kierownicą jednego z kilku samochodów i stajemy do emocjonującej rywalizacji, w której wygrywa nie ten, kto pierwszy przekroczy linię mety, lecz ten, kto zdobędzie więcej punktów za niszczenie pojazdów przeciwników. Gra oferuje zarówno wyścigi na tradycyjnych torach, jak i areny, na których naszym zadaniem jest pozostanie ostatnim sprawnym autem.

Triki do gry

Odblokowywanie aren

Arena

Jak odblokować?

Death Bowl

Osiągnij Dywizję 1 w trybie Championship

The Colisseum

Osiągnij Dywizję 3 w trybie Championship

The Pit

Osiągnij Dywizję 2 w trybie Championship

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 31 lipca 2020