Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Kody i triki 15 marca 2020, 19:26

Kody do gry Totally Spies! (triki) GBA

Wstęp

Totally Spies! jest stworzoną przez firmę Atari platformówką opartą na licencji popularnego serialu Odlotowe agentki. W trakcie zabawy możemy wcielić się w jedną z trzech bohaterek - Alex, Sam i Clover. Z pozoru są to zwykłe amerykańskie nastolatki, lecz w sekrecie pracują one dla organizacji WOOHP (World Organisation of Human Protection), dbającej o bezpieczeństwo wszystkich ludzi na świecie. Tym razem zadaniem bohaterek jest powstrzymanie globalnego kryzysu. Po drodze przyjdzie im infiltrować miejsca skażone chemicznymi substancjami, w czym pomocne okażą się różne wymyślne gadżety, ścigać złoczyńców na skuterach śnieżnych, ratować zakładników z najróżniejszych opresji czy nawet ochraniać ważne osobistości i gwiazdy showbusinessu.

Triki do gry

Zdjęcia w galerii

Zdjęcie

Jak odblokować?

A Lovely Singer

Ukończ historię A Lovely Singer

Kiwi-Kiki in Danger

Ukończ historie The Halloween Chase i A Lovely Singer

Save the Earth

Ukończ historię Save the Earth

The Aptitude Test

Ukończ historię The Aptitude Test

The Halloween Chase

Ukończ historię The Halloween Chase

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 15 marca 2020