Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Kody i triki 23 lutego 2020, 14:09

Breakdown (triki) XBOX

Wstęp

Breakdown jest stworzoną z myślą o konsoli Xbox grą akcji FPP opracowaną przez firmę Bandai Namco Entertainment. W tytule wcielamy się w erricka – żołnierza, który budzi się w sterylnym laboratorium, nie mając zielonego pojęcia jak tam trafił. Okazuje się również, że wspomniana placówka za kilka chwil zostanie zniszczone przez elitarną jednostkę wojskową. Protagoniście udaje się uniknąć śmierci i jego celem staje się odkrycie, jakim cudem znalazł się w tym miejscu, kim jest, a przy okazji pozbyć się wojowników o nadludzkich możliwościach, którzy zagrażają światu. Gameplay skupia się na walce wręcz i strzelaninach doprawionych wykorzystaniem nadnaturalnych mocy oraz rozwiązywaniu zagadek.

Triki do gry

Bonusy

Bonus

Jak odblokować?

Poziom trudności Extreme

Ukończ grę na normalnym lub wysokim poziomie trudności.

Galeria

Ukończ grę na dowolnym poziomie trudności.

Odtwarzacz muzyki

Ukończ grę na dowolnym poziomie trudności.

Trailer

Ukończ grę na dowolnym poziomie trudności.

Dodatkowe zakończenie

W sekwencji finałowej gry Alex zostanie dotknięta Efektem Wahadła. Gdy zacznie się ona unosić na zewnątrz helikoptera, wyskocz za nią. Otrzymasz wybór i zostaniesz przeniesiony do przeszłości. W ten sposób otrzymasz inne napisy końcowe.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 23 lutego 2020