Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Kody i triki 12 stycznia 2020, 13:14

Retro Atari Classics (triki) NDS

Wstęp

Retro Atari Classics jest przygotowaną przez firmę Atari kolekcją klasycznych gier. W jej skład wchodzą takie hity sprzed lat, jak Pong, Missile, Command, Asteroids czy Breakout. Większość tytułów pozostała nienaruszona, lecz w części nieznacznie poprawiono styl grafiki.

Triki do gry

Nietykalność w Asteroids

Grając w Asteroids zaszyj się swoim statkiem w prawym dolnym rogu ekranu tuż za wynikiem. Jeśli nie będziesz się wychylał z tego miejsca, nigdy nie zostaniesz trafiony.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 12 stycznia 2020