Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Kody i triki 12 stycznia 2020, 13:09

Gauntlet: Dark Legacy (triki) PS2, XBOX, GCN

Wstęp

Gauntlet: Dark Legacy jest stworzoną przez studio Midway Games grą z gatunku action RPG. Na początku zabawy wybieramy jedną z ośmiu różniących się umiejętnościami postaci i wyruszamy w niezwykłą podróż obejmującą trzynaście zróżnicowanych poziomów pełnych skarbów oraz przeciwników. Z tymi ostatnimi radzić sobie można za pomocą broni tradycyjnej, jak i magii. Tytuł oferuje zarówno rozgrywkę singlową, jak i kooperacyjną dla maksymalnie czterech osób.

Triki do gry

Reset statystyk postaci

Jeśli rozpoczniesz grę nowym bohaterem na pliku zapisu, na którym masz już kilka postaci, wówczas w wyniku błędu zresetują się umiejętności i statystyki wszystkich protagonistów.

666 punktów życia na start

Nazwij swój profil SATAN, by rozpocząć zabawę z 666 punktami życia.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 12 stycznia 2020