Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Kody i triki 1 grudnia 2019, 21:34

Dog's Life (kody) PS2

Wstęp

Dog's Life jest grą zręcznościową stworzoną przez studio Frontier Developments. Jak sam tytuł wskazuje, w trakcie zabawy wcielamy się w psa o imieniu Jake, który musi uratować swoją ukochaną z rąk porywaczy. Po drodze przyjdzie mu zwiedzić szereg barwnych poziomów, pełnych różnorodnych zadań oraz poukrywanych kości. Możemy je odnaleźć za pomocą tzw. Smellovision – specjalnego trybu, w którym jesteśmy w stanie widzieć zapachy.

Kody do gry

W trakcie zabawy wciśnij kolejno:

Kwadrat > Kwadrat > Kwadrat > Kwadrat (przytrzymaj) > Kwadrat (przytrzymaj) > Kwadrat (przytrzymaj) > Lewo > Prawo > Dół

Włączysz w ten sposób menu oszustw.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 1 grudnia 2019